Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игроки коллектива Dendi B8 Esports Диего Sexyfat Барини и Эйтор Duster Перейра собрались в бразильском миксе De Férias Com o Ex для участия на Copa Dota 2 Brazil.

Состав уже выиграл стартовый матч на Copa Dota 2 Brazil. Микс De Férias Com o Ex в Bo1-матче обыграл команду R10.

Состав команды De Férias Com o Ex:

  • Duster
  • Sexyfat
  • fcr
  • murdoc
  • Hyko

Примечательно, что с двумя последними Duster и Sexyfat играли в Midas Club, Havan Liberty и Furia.

Интересно, что De Férias Com o Ex переводится как «В отпуске с бывшей».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Стримершу с глубоким декольте осудили в интернете за призыв банить «отвратительных зрителей» за маленькие донаты — ВИДЕО

Напомним, что B8  снялись с турнира Snow Sweet Snow #2 после сенсационных двух побед на Brame Esports и Winstrike. В анонсе организации снятие с турнира объяснили тем, что в связи с изменениями в составе команде не разрешили играть с более чем двумя заменами.

Менеджмент организации B8 Esports пока никак не прокомментировала ситуацию с игроками, которые выступают за бразильский микс.

С 18 по 21 марта B8 сыграет в закрытой квалификации ко второму сезону СНГ-лиги DPC.

Материалы по теме

Dendi, SirActionSlacks, AdmiralBulldog та інші відомі діячі Доти об’єднаються для благодійного шоу матчу з Dota 2, щоб допомогти Україні

30 вересня всесвітньо відомий гравець у Dota 2 Данило «Dendi» Ішутін проведе крутий благодійний шоу-матч на підтримку України. До нього приєдналися 11 відомих  особистостей з кіберспортивної спільноти, щоб не лише створити цікавий захід для фанатів, але й допомогти зібрати кошти для благодійного фонду Президента України United24.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Клуб B8 звільнив Сергія DemQQ Демченко. Інформація про гравця

0

Клуб Даніїла Dendi Ішутіна B8 оголосив про звільнення зі складу з CS:GO гравця Сергія DemQQ Демченко. Хто вийде на заміну колишньому мембру Akuma поки невідомо.  За свою кар’єру українець виграв близько 19 тисяч доларів призових.  Найбільшим досягненням гравця слід вважати нещодавнє друге місце на Чемпіонаті Європи з CS:GO.  Основні досягнення гравця Вже 15 серпня починаються

NAVI OLD vs NAVI 2022 — GG.BET анонсували благодійний шоу-матч для збору грошей на допомогу Запорізьській дитячій обласній лікарні

Кіберспортивний букмекер GG.BET організовує благодійний шоу-матч з Dota 2 між гравцями Natus Vincere та відомими учасниками минулих складів команди. Під час гри збиратимуть кошти на операційне обладнання для Запорізької дитячої обласної лікарні.