Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

FaZe Clan не зміг залучити пакет інвестицій, на який розраховував після злиття з BRPM. Один з найпопулярніших кіберспортивних клубів світу планував залучити 218 мільйонів доларів інвестицій, проте зміг отримати лише 100,2 мільйони.

На думку керівництва мультигеймінгового клубу це спричинить сповільнення експансії клубу на світові ринки та зміни в стратегії розвитку.

Раніше  FaZe Clan став першою кіберспортивною компанією, яка вийшла на біржу Nasdaq. Відразу після виходу на біржу акції почали продаватися по 13,02 доларів за акцію. Протягом години з початку торгів ціна знизилася на 30 відсотків, проте потім стабілізувалася і почала рости. На цей час акції FaZe торгуються по 19 доларів за акцію. 

Читайте також про колаборацію розробника гри з ювелірним брендом щодо створення кубка Чемпіонату Світу. 

Материалы по теме

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.

Визначилися фіналісти BLAST Premier Fall Final 2022. У Гранд Фіналі в Данії буде грати аж шість місцевих гравців

Завершилися півфінали BLAST Premier Fall Final 2022 і визначилися фіналісти турніру в Копенгагені. Нагадаємо, що цими днями в Данії проходить передостанній великий турнір 2022 року, який зібрав на лані повну арену уболівальників, змагаючись атмосферою з IEM Rio Major.

Чемпіони світу FaZe сенсаційно програли Bad News Eagles і ганебно вилетіли з Мейджора, не вигравши на турнірі жодного матчу

Чемпіони весняного Мейджора в Антверпені команда FaZe сенсаційно програла аутсайдерам турніру — команді з Косова Bad News Eagles.

Чергова сенсація в Rio — Чемпіони Мейджора на грані вильоту з турніру

Матч, на який було слід чекати десь у Play-off, став можливим завдяки програшу FaZe та Vitality у першому колі групової стадії IEM Rio Major.