Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіонат світу з League of Legends — одна з найграндіозніших і найпрестижніших подій у кіберспорті. Кожного року Riot робить вражаючий кубок, проте цього року вони обіцяють щось ще більш приголомшливе.

Розробник гри заявив про партнерство з культовим ювелірним брендом Tiffany and Co. Останній створив дизайн та виготовив трофей до Чемпіонату Світу з LoL, який називається Worlds 2022

«Ми раді нашому партнерству з League of Legends Esports і можливості стати частиною еволюції найпопулярнішого у світі кіберспорту бренду», — сказав виконавчий віце-президент Tiffany and Co Александр Арно. «Створення Summoner’s Cup — це ще один важливий момент для Tiffany, а також ще один крок у нашій 160-річній спадщині виготовлення спортивних трофеїв».

Нещодавно створений Кубок Призивача важитиме цілих 44 фунти (20 кг) й матиме приблизно 27 дюймів (68 см) у висоту. Трофей створювався експертами Tiffany протягом чотирьох місяців, загалом на це пішло 277 годин. 

Читайте також про нову систему турнірів у VALORANT, яка з’явиться у 2023 році. 

Материалы по теме

Найбільші команди з VALORANT, які Riot Games залишила за бортом франшизної ліги

Вчора Riot Games оголосила 30 команд- партнерів, які з 2023 року будуть брати участь у професійних франшизних лігах VCT, навколо який буде будуватися основний кіберспорт у VALORANT.

Riot Games запустять свою франшизну лігу з VALORANT грандіозним турніром в Бразилії

Riot Games оголосили нову інформацію щодо своєї турнірної системи, яка стартує з 2023 року і замінить відкриту систему, яка є зараз у VALORANT.

Іван Johnta Шевцов розібрав, як Riot ледь не змінили хід Чемпіонату Світу з VALORANT своїм хибним рішенням

Іван Johnta Шевцов докладно розписав скандальну ситуацію, яка сталася в вирішальному матчі FPX проти XSET за вихід у півфінал сітки лузерів на CHAMPIONS 2022 з VALORANT.

Визначилися всі учасники та відбулося жеребкування Чемпіонату Світу з League of Legends — WORLDS 2022

Завершилися фінали всіх регіональних ліг з League of Legends та визначилися всі команди, які братимуть участь у Чемпіонаті Світу WORLDS 2022.