Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіонат світу з League of Legends — одна з найграндіозніших і найпрестижніших подій у кіберспорті. Кожного року Riot робить вражаючий кубок, проте цього року вони обіцяють щось ще більш приголомшливе.

Розробник гри заявив про партнерство з культовим ювелірним брендом Tiffany and Co. Останній створив дизайн та виготовив трофей до Чемпіонату Світу з LoL, який називається Worlds 2022

«Ми раді нашому партнерству з League of Legends Esports і можливості стати частиною еволюції найпопулярнішого у світі кіберспорту бренду», — сказав виконавчий віце-президент Tiffany and Co Александр Арно. «Створення Summoner’s Cup — це ще один важливий момент для Tiffany, а також ще один крок у нашій 160-річній спадщині виготовлення спортивних трофеїв».

Нещодавно створений Кубок Призивача важитиме цілих 44 фунти (20 кг) й матиме приблизно 27 дюймів (68 см) у висоту. Трофей створювався експертами Tiffany протягом чотирьох місяців, загалом на це пішло 277 годин. 

Читайте також про нову систему турнірів у VALORANT, яка з’явиться у 2023 році. 

Материалы по теме

Стала відома кінцева назва файтингу від Riot і з’явився новий трейлер гри

0

Riot нарешті визначилися з назвою свого файтинга і показали новий трейлер гри. Проект, який називався технічною назвою Project L отримав назву 2XKO.

Анонсовано дати і місце проведення Чемпіонату Світу з VALORANT

0

Анонсовано Чемпіонат Світу з VALORANT. CHAMPIONS 2024 відбудеться в Сеулі, Південна Корея з 1 по 25 серпня. За звання найкращої команди світу, цінний трофей і величезний призовий фонд змагатимуться 16 найкращих команд світу.

Понад 1500 жінок отримали від Riot Games 80 мільйонів за сексизм та дискримінацію на роботі

0

Riot Games виплатили жінкам, які працювали в компанії з 2014 по 2021 рік 104 мільйони доларів США. Компенсацію отримали 1549 жінок, а причиною, звісно, став сексизм.

Riot Games скасували роботу над створенням конкурента Twitch

Після нещодавніх звільнень в Riot Games скасували роботу над конкурентом Twitch. Раніше джерела повідомляли, що розробник LoL і VALORANT планує створити кращу версію Twitch і конкурувати на ранку потокових трансляцій ігор, принаймні ігор власної розробки.