Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На Чемпіонаті Світу з VALORANT — CHAMPIONS 2022 розпочалася стадія Play-off. 8 команд змагаються у сітці Double Elimination за звання Чемпіонів.

На жаль у перший день команда українця Кирила Карасьова зазнала поразки від південнокорейської команди DRX і впала у нижню сітку, де зіграє гру на виліт з чилійською командою Leviatan. 

Найкращі моменти першого дня Play-off

 

Ігри сьогодні продовжаться ще двома чвертьфіналами верхньої сітки. Турнір триватиме до 18 вересня. Стадія Play-off проходить в присутності кількох тисяч глядачів. Більше інформації та посилання на трансляцію шукайте тут. 

Материалы по теме

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.

G2 перемогли на першому жіночому Чемпіонаті Світу з VALORANT. Підбиваємо підсумки турніру

У Берліні завершився перший великий Чемпіонат Світу з Valorant серед жіночих колективів. Гравчині з усього світу змагалися за дуже красивий кубок та призовий фонд у 500 тисяч доларів США.

Огляд складів усіх команд регіону EMEA професійної франшизної ліги з VALORANT

Стали відомі всі десять команд, що будуть грати у професійній франшизній лізі Riot Games з VALORANT в регіоні EMEA, або, простіше кажучи, в європейському регіоні.