Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти
Vegas 1

yxo

[do action=”stream”]yxo7[/do]

Материалы по теме

Олексій Малецький взяв дуже цікаве інтерв’ю з Владиславом Bondik Нечипорчуком. Дві з половиною години про золоту еру українського CS та багато іншого

0

Олексій Малецький випустив велике інтерв’ю з Владиславом Bondik Нечипорчуком. Хронометраж 16-го випуску Вуса Шоу перевищує дві з половиною години.

NAVI презентували нову колекцію мерчу, тепер для дітлахів. В фотосесії знявся син yXo

0

NAVI презентували нову колекцію мерчу, цього разу розраховану на дітлахів, про що говорить і назва NAVI Junior. Цікаво, що серед моделей, які презентували колекцію можна знайти сина Олексія yXo Малецького.  Ціни на мерч коливаються від 1200 до 2400 гривень. Більш детально можна дізнатися і замовити на офіційному сайті. 

Команда Олексія yXo Малецького переграла команду Михайла Благіна і Олександра Зінченко в українському дербі

В українському дербі команда підопічних Олексія yXo Малецького Lazer Cats перемогла команду підопічних Михайла Kane Благіна Passion UA.

yXo розповів, чому Lazer Cats замінили капітана і звільнили гравця, чий контракт нещодавно викупили за кілька тисяч доларів

CEO команди Lazer Cats Олексій yXo Малецький поділився інформацією щодо нещодавніх глобальних змін в команді. Нагадаємо, що команда замінила капітана і одного з гравців. Заради гри за Котів з Valorant повернувся відомий гравець 7оХ1С.