Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

історія CS:GO

ІСТОРІЯ CS:GO 2016 РІК: Сходження бразильського Counter-Strike

Пропонуємо вашій увазі переклад п’ятої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією бразильців, створенням ELEAGUE, виходом CS:GO на TV та багато чим іншим.

ІСТОРІЯ CS:GO 2015 РІК: Рік домінації чорно-помаранчевих

Пропонуємо вашій увазі переклад четвертої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією однієї команди, черговими рекордами та скандалами.

ІСТОРІЯ CS:GO 2014 РІК: Бум розвитку гри та багато Мейджорів

Пропонуємо вашій увазі переклад третьої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. В 2014 році CS:GO зазнав бурхливого розвитку, кількість мейджорів зросла, зросли призові і конкуренція за трон значно посилилася.

ІСТОРІЯ CS:GO 2013 РІК: Перший Мейджор

Пропонуємо вашій увазі переклад другого матеріалу про історію CS:GO від порталу HLTV.org У цій частині йдеться про те, як гра розвивалася у 2013 році. Читайте також переклад першої частини про рік, коли гра тільки но з’явилася. 

ІСТОРІЯ CS:GO 2012 РІК: Темні часи CS та поява нової надії

До десятої річниці CS:GO залишилися лічені дні, тому портал HLTV.org вирішив присвятити низку статей цій події та розповісти про основні віхи розвитку найпопулярнішого тактичного шутеру планети.