Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Його Високість Принц Фейсал був обраний президентом Міжнародної федерації кіберспорту під час позачергових загальних зборів сьогодні в Пусані, Південна Корея. Він був обраний 71 голосом “за” або 98,6%, а його президентський термін триватиме до 2025 року.

З жовтня 2023 року принц вже був тимчасово виконуючим обов’язки голови федерації, а тепер прогнозовано став чинним її керівником.

Таким чином IESF також втратила самостійність і потрапила під повний контроль Саудівської Аравії. Саме у цій країні відбудеться Чемпіонат світу збірних наступного року і федерація обіцяє, що він буде дуже масштабним. 

Очевидно, що Саудівська Аравія взяла на себе повне фінансування федерації, яка завжди страждала від відсутності грошей, що всі роки відбивалося і на фінансуванні турнірів. Замість цього як ESL та багато інших організаторів, тепер IESF  також повністю залежить від саудитів, проте не буде мати фінансових проблем.

Принц Фейсал прокоментував своє обрання на посаду:

Для мене велика честь очолити Міжнародну федерацію кіберспорту в нову еру співпраці, інновацій і глобального визнання. Кіберспорт має силу об’єднати людей з усіх куточків світу через спільну любов до ігор. Разом ми будемо відстоювати цінності цілісності, інклюзивності та чесної гри, гарантуючи, що кіберспорт і надалі процвітатиме, як динамічна та шанована форма змагань на міжнародній арені. Я з нетерпінням чекаю можливості працювати рука об руку, щоб сформувати яскраве та стійке майбутнє нашої галузі.

Генеральний секретар IESF Бобан Тотовскі не зміг не похвалити принца:

Ми не можемо бути в захваті від цієї нової глави для IESF. Оскільки наш наступний Чемпіонат світу з кіберспорту відбудеться в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія, у 2024 році, немає нікого, хто б краще керував нашою організацією, ніж Його Високість Принц Фейсал. Його відданість кіберспорту неперевершена, і ми з нетерпінням чекаємо спільної роботи для досягнення повної єдності в екосистемі кіберспорту.

Материалы по теме

В Росії відреагували на призупинення членства їх федерації в Міжнародній федерації кіберспорту IESF

0

В Росії прокоментували тимчасове припинення членства російської федерації кіберспорту в міжнародній федерації IESF. Президент федерації країни-агресора Дмитро Сміт назвав таке рішення “очікуваним” і пов’язав його з тим, що більшість з секретаріату організації є громадянами однієї з країн НАТО.

Офіційна заява UESF щодо призупинення членства Федерації комп’ютерного спорту Росії в міжнародній федерації кіберспорту IESF

0

Федерація кіберспорту України зробила офіційну заяву щодо рішення Міжнародної федерації кіберспорту IESF призупинити членство російської федерації через відкриття її осередків на тимчасово окупованих територіях України.

Федерація кіберспорту України UESF домоглася виключення Федерації комп’ютерного спорту Росії з Міжнародної федерації кіберспорту IESF

Федерація кіберспорту України UESF спромоглася добитися від міжнародної федерації кіберспорту IESF рішення про призупинення членства Федерації комп’ютерного спорту Росії (RESF).

Федерація кіберспорту України стала співзасновницею Чорноморської кіберспортивної ліги

Українська федерація кіберспорту IESF повідомила про створення “Чорноморської кіберспортивної ліги”, до якої увійдуть Україна, Вірменія, Грузія та Молдова, а надалі можуть приєднатися й інші країни.