Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Анімаційний серіал Arcane від Riot Games отримав нагороду Creative Arts Emmy і це стало першим в історії випадком, коли нагороду отримав серіал, що вийшов на стрімінговій платформі.  Прем’єра мультсеріалу за мотивами League of Legends відбулася на Netflix у 2021 році.

Цього року Arcane протистояв таким серіалам як Bob’s Burgers, Rick and Morty, Marvel’s What If…?  та Сімпсони. 

Також на початку року Arcane  вже вигравав кілька нагород Еммі в інших категоріях. 

Нагадаємо, що нещодавно на ютуб Riot випустили п’ятисерійний документальний фільм про те, як прийшла ідея та як знімали серіал Arcane. Від початку роботи до випуску геніального першого сезону знадобилося шість років. Вже відомо, що зйомки другого сезону йдуть повним ходом, проте дата виходу залишається невідомою, відомо лише те, що це не станеться у 2022 році. 

Рекомендуємо подивитися як сам Arcane, який доступний на Netflix, так і серіал про його зйомки Arcane: Bridging the Rift, у ньому присутні російські субтитри і він є на youtube. 

Arcane: Bridging the Rift

Серія №1 Я завжди мрію ризиково  
Серія №2 Завзятість (або коли ваше «краще» – відстій)
Серія №3 «Серії вбивств» та ключові кадри
Серія №4 Музичні ізгої
Серія №5 Ми зробили все, що могли

Материалы по теме

У VALORANT зміниться список офіційних турнірних карт

0

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.