Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний Данило Zeus Тесленко сьогодні святкує свій 35 день народження. Чемпіон у CS:GO та CS 1.6 виклав звернення у якому дуже відверто поділився особистим.

Мені сьогодні тридцять п’ять. Цифри на табло вже серйозні. Було перетнуто екватор. Половина життя позаду, можна обернуться назад і підбити підсумки.

Головне що я зрозумів, що немає сенсу про щось шкодувати, все що мені не подобається в минулому, завжди є шанс виправити в майбутньому.

Останні кілька років далися непросто, я втрачав. Було вбито мого близького друга Руслана, потім померла мама від хвороби. Це були надто важкі втрати, після чого була моторошна депресія, залежності від яких я ще більше впадав у депресію.
Коли був практично на дні, почалася війна, яка не втомлюється забирати десятки тисяч українців, серед яких багато знайомих, кілька близьких друзів, які пішли захищати нашу батьківщину та загинули.

До речі тим, кому подобається питати, чому я не в окопах — хлопці, я не військовий і для того, щоб любити свою батьківщину, не обов’язково бути в окопах, у кожного свій фронт і корисніше якщо я буду працювати, займаючись бізнесом і допомагаючи фінансово.

У мої депресивні епізоди більшість «друзів» відвернулася. Стандартна схема дружби, коли в тебе все добре по життю: гроші, слава та можливості — люди ближче, коли в тебе біда і щось погано — більша частина цих людей часто губиться, оглядаючись назад я дуже радий цьому, перевірку життям вони не пройшли.

Це підсвітило мені людей, які у важкі епізоди були поряд! Хочу сказати велике спасибі @ianakuzmenko1222 і @i_am_real_cool за те, що були поряд в один з найважчих періодів життя, ви всі знаєте рідні.

Сьогодні я відзначаю день народження у колі своїх близьких людей і я особисто дуже щасливий.

Ми, українці, на ділі генетично капець які сильні, останнім часом сильніше загартувалися і обов’язково всі разом переможемо.

Усім кохання, усім щастя. А мене із днем ​​народження.

P.S чудовий подарунок на ДР #кримський міст.

Своєю чергою поздоровляємо легендарного українського капітана з Днем Народження. Бажаємо скорішого закінчення війни і щоб всі ми знову зустрілися разом на рідній землі.

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.