Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відома українська волонтерка Даша Астаф’єва поділилися шокуючою новиною. У своєму інстаграмі вона виклала світлину з засновником WePlay Олегом Кротом і розповіла, но на боротьбу з російським агресором він задонатив 60 мільйонів доларів.

Ми всі виснажуємося, але не здаємся!
Ні для кого не секрет, що гроші стало важче збирати. Це я вам кажу, як людина, яка намагається робити це від початку і до сьогодні.
Головне у цьому питанні – системність, хоч трохи, але щодня. Це має стати звичкою!

На фото Олег Крот- український айтішник, який давно працює і практично вже живе в Америці.
Одразу після вторгнення, більшу частину часу проводить у Києві та майже всю частину заробленого витрачає на дуже потрібні нашій армії та країні речі. Вчорашні світлини наробили пожежі у моїх сторіс, і сьогодні я хочу лишити їх тут, аби більше людей дізналися про героїв.
Просто знайте, Крот задонатив $60 млн. Мовчки. Не прикріпляючи чеків та мільонів світлин із заголовками. За що я люблю айтішників.
[була б його дружиною, голову відірвала б]
Жартую.

Я познайомилась, і поважаю. Вас теж запрошую!

Читайте також про те, що NAVI на благодійному аукціоні зібрали у фонд Сергія Притули понад 300 тисяч гривень.

Материалы по теме

Український клуб Lazer Cats пожертвував 400 тисяч гривень на допомогу ЗСУ

0

Український клуб Lazer Cats повідомив про свій донат для Збройних Сил України. Клуб, створений вже після початку повномасштабного вторгнення і який представлено складом з CS2, пожертвував військовим 400 тисяч гривень.

Дворазові чемпіони The International підписали російську БК, яка офіційно сплачує податки в бюджет країни-терориста

0

Кіберспортивний клуб OG, відомий насамперед двома перемогами на The International, змінив в партнерах одного російського букмекера на іншого.

Власник NAVI пожертвував на відновлення Охмадиту 10 мільйонів гривень. Загалом український бізнес за добу зібрав понад 280 мільйонів

0

Власник NAVI задонатив 10 мільйонів гривень на відновлення найбільшої в Україні дитячої клініки Охмадит, яку вчора атакувала країна-терорист Росія ракетою X-1o1. Відео прильоту ракети зафіксовано камерами спостереження, до того ж з місця влучання вилучено частини двигуна і інших систем ракети.

В AppStore з’явилася гра, в якій можна змагатися у вмінні перепливати річку Тиса

0

В Apple Store з’явилася оригінальна гра під назвою “Тиса”. Головна мета персонажа, за якого потрібно грати гравцеві, – це перепливти річку, назва якої останнім часом не зникає з українських новин.