Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

EC Kyiv повідомили, що після тестового періоду вирішили не продовжувати співпрацю з Михайлом Kane Благіним і анонсував появу нового тренера.

CEO EC Kyiv Максим Беднарський

«На жаль, сьогодні закінчується тестовий період з Михайлом. Від себе хочу побажати Михайлу тільки всього найкращого у майбутньому з новими командами. А ми, вже завтра представимо нового тренера! Вболівайте за команду, та підтримуйте ЗСУ!»

Сам зірковий тренер висловив жаль, що не підійшов команді. 

Михайло Kane Благін

«На жаль наші шляхи з командою розходяться. Я думав що знайшов домівку, а виявилося черговий досвід. Ключова причина — не готовність надати мені необхідні повноваження як у побудові тренувального процесу, так і в комплектуванні складу. Дітям удачі та здобуття впевненості у завтрашньому дні. Приємно що йду переможцем, вигравши нашу останню гру разом GL and HF.

Трохи запізніла новина, бо до команди з Сенсеєм та Жекі я вже не мав стосунку».

Читайте також велике ексклюзивне інтерв’ю з CEO EC Kyiv Максимом Беднарським. 

Материалы по теме

Олександр Петрик, Сергій Бежанов та Михайло Благін обговорили поточну ситуацію на IEM Rio Major

Олександр Петрик, Сергій Бежанов та Михайло Благін проаналізували все те, що відбувається на Мейджорі в Ріо, а цей турнір просто перенасичений несподіваними та непередбачуваними результатами.

IKLA показали відеоблог з медіа дня, де команда приміряла нову форму

0

Український клуб IKLA (EC Kyiv) виклав презентаційний влог с медіа дня, де гравці фотографувалися у новій формі клубу, а нові ведучі презентували себе.

IKLA опублікували велике інтерв’ю з Михайлом Kane Благіним

Не дивлячись на те, що клуб IKLA розійшлися з тренером Kane, сьогодні вони презентували велике відеоінтерв’ю з Михайлом Благіним.

Про ребрендинг EC Kyiv у IKLA — друга частина інтерв’ю з CEO клубу Максимом Беднарським

Сьогодні клуб EC Kyiv оголосив про великий ребрендинг. Кияни не просто змінили назву, вони змінили буквально все, включаючи кольори, айдентику, та позиціонування. Разом з СЕО клубу Максимом Беднарським ми обговорили причини таких радикальних змін, що за ними стоїть і що чекає на відомий український клуб найближчим часом.