Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

На початок 2023 року в компанії працювало понад 1000 осіб, які відносилися до турнірного оператора ESL, турнірної платформи FACEIT, компанії з проведення фестивалів кіберспорту та ігор DreamHack, та компаній Esports Engine та Vindex.

Співробітники ESL FACEIT Group вранці у вівторок отримали повідомлення від керівництва, в якому пояснювалися причини звільнень в компанії. 

З 2021 року ми об’єднали ESL, FACEIT і Vindex/EE, щоб стати найбільшою  кіберспортивною компанією у світі. Завдяки цьому ми продовжуватимемо інтегрувати бізнес і  підвищувати ефективність нашої глобальної робочої сили. Оскільки галузь постійно змінюється, ми повинні адаптуватися, ставати ефективнішими та гнучкішими як команда.

Ці кроки разом із зусиллями з переорієнтації команди на основну місію та бачення EFG загострить нашу увагу та краще підготують EFG до руху в динамічному кіберспортивному та ігровому ландшафті шляхом вирішення проблем та кращої інтеграції в усіх командах.

Звільнення у найбільшій кіберспортивній компанії є лише ще однією ланкою у ланцюзі масових звільнень в індустрії кіберспорту та геймінгу в останні 1-2 роки.

Материалы по теме

s1mple показав, як він знімав свій навчальний курс з Counter-Strike

0

Вийшов другий влог навчального проекту Олександра s1mple Костилєва, в якому можна побачити, як проходили зйомки навчальних відео, як виглядала студія і що відбувалося за кадром.

Україна вдвічі обігнала Росію за кількістю проведених великих турнірів з Counter-Strike. Статистика по всім країнам

В мережі з’явилася цікава інфографіка, в якій підраховано, скільки великих турнірів, так званих S-Tier відбулося в різних країнах за весь час існування ігор серії Counter-Strike.

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Друга зустріч учасників монокубку Porsche Supercup 2024 організованого КМАМК SimRacing відбулась десятого квітня на британському треку у графстві Норфолк. Трек, що колись був військовою базою США приймав у своїх боксах п’ятнадцятьох відчайдухів, які вирішили позмагатись один з одним на доволі непростому в керуванні автомобілі – Porsche 911 GT3 Cup (992) 2021.