Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL оголосили дати двох своїх найпрестижніших турнірів, які відбудуться у 2023 році. Обидва легендарних історичних турніри матимуть призовий фонд $1 000 000.

IEM Katowice 2023 відбудеться з 31 січня по 12 лютого, а IEM Cologne 2023 буде проходити з 25 липня по 6 серпня відповідно.

Ці дати фактично означають, що польський ЛАН відбудеться на два тижні раніше, ніж у 2022 році, а подія в Німеччині відбудеться на два тижні пізніше порівняно з ітерацією попереднього року.

Примітно, що турнір в Німеччині вперше припаде на другу половину сезону, бо цього року було прийнято рішення про перенесення часу відпусток для того, щоб збалансувати половини сезону. 

Турніри пройдуть на своїх звичних аренах IEM Katowice буде проходити на еSpodek Arena вже в одинадцятий раз у своїй історії, а IEM Cologne всьоме пройде на LANXESS Arena.

 

РОЗКЛАД ТУРНІРІВ

 IEM Katowice 2023

January 31-February 1 — Play-In Stage
February 2–5 — Group Stage
February 10–12 — Playoffs

IEM Cologne 2023

July 25–26 — Play-In Stage
July 27–30 — Group Stage
August 4–6 — Playoffs

Читайте також огляд результатів Групи С на EPL 16.

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.