Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Власник Valve Гейб Ньюелл підтримав Microsoft у їх спробі придбати Activision Blizzard. Один з титанів індустрії заявив, що він повністю довіряє гарантіям Майкрософт стосовно того, що вони не будуть намагатися монополізувати ринок завдяки перетворенню популярних франшиз на кшталт CoD на ексклюзиви своєї платформи.

На думку Ньюелла, Майкрософт завжди дотримуються слова і самі зацікавлені бути представленими на всіх платформах. 

Заяві Гейба передувало намагання Майкрософт заручитися підтримкою ряду платформ, щоб підсилити свої позиції у суперечці з покупкою Activision Blizzard. Так Майкросовт запропонували підписати договір з Nintendo, Steam та Sony про те, що ігри серії CoD будуть виходити на їх платформах у найближчі 10 років. 

На такий безпрецедентний крок Майкрософт іде не просто так, річ у тому, що Федеральна торгова комісія США (FTC) подала позов, спрямований на те, щоб блокувати угоду на 69 мільярдів доларів між Microsoft та Activision Blizzard. 

На думку FTC, така угода дасть Майкрософт можливість «отримувати та використовувати цінний ігровий контент для придушення конкуренції з боку конкурентних консолей».

Проти придбання Майкрософт компанії Activision Blizzard найактивніше виступає японська компанія Sony, яка не вірить словам американської корпорації і впевнена, що з часом всі хіти Activision Blizzard для консольного ринку стануть ексклюзивами XBox, що може завдати нищівного удару по PlayStation.

Читайте також: Аналітичний портал Escharts розповів, чому неможливо нормально порахувати аудиторію на китайських трансляціях кіберспорту

Материалы по теме

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

Данило Zeus Тесленко планує відродити тег pro100 і шукає кандидатів на посаду CEO клубу

0

Легендарний капітан NAVI Данило Zeus Тесленко повідомив, що збирається відродити свою команду pro100 і шукає для неї CEO. В планах Зевса створити не тільки склад з CS:GO, а і склади з інших перспективних дисциплін.

Вийшла стаття про легенду української ігрової журналістики Алекса Птицю

0

В українському виданні Межа Медіа з’явилася чудова стаття про справжню легенду української журналістики Алекса Птицю. Ця була неймовірна людина, яку знали всі в ігровій тусовці України, а хто не був знайомий вживу, той все одно обов’язково десь бачив цього сивого бородатого експресивного журналіста у незмінній жилетці з неймовірною кількістю карманів.

Алішер Усманов «продав» компанії EPICENTR та ESFORCE AGENCY за ціною люксової автівки

Звіт російської групи компаній VK повідомляє, що холдинг путінського олігарха Алішера Усманова продав не тільки клуб Virtus.pro, а інші компанії, які ще нещодавно входили до його складу.