Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Неочікувано Heroic вийшли з так званої Луврської угоди, про це повідомила у своєму твіттері ESL. Луврська угода – це угода про партнерство ESL та ряду провідних кіберспортивних клубів планети, які за партнерство брали участь в розподілі доходів від ліг і турнірів ESL з Counter-Strike.

Луврська угода мала діяти протягом 2024 року після чого мала припинити своє існування через нові правила Valve, які вирішили викорінити франшизні і псевдо-франшизні ліги. Цю зміну в правилах в першу чергу спровокувала саме Луврська угода. 

Можна лише здогадуватися про мотиви вчинку Heroic, проте, судячи з посту про звільнення від сплати внесків, можна припустити, що Heroic не хотіли платити членські внески і зійшлися з ESL на компромісі, що ніхто нікому нічого не платить, але слоти залишаються за клубом. 

Попри вихід з угоди клуб збереже за собою слоти на IEM Chengdu 2024 і двох найближчих сезонах ESL Pro League. 

Ймовірно найближчим часом ми побачимо вихід з угоди і інших відомих клубів, бо франшизна система, побудована в CS турнірними операторами ESL та BLAST почне неминуче вмирати напередодні 2025 року, коли екосистема має кардинально змінитися і перейти під повний контроль Valve. 

 

Материалы по теме

Heroic підписали росіянина Degster. Свій перший матч він зіграє на російському турнірі

0

Великі друзі України Heroic, які не раз говорили про свою підтримку України, не змогли втриматися і не найняти в свій склад росіянина.

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

ESL та BLAST анонсували узгоджений розклад турнірів на 2025 рік. Для турнірів інших організаторів просто не залишилося місця

0

ESL та BLAST узгодили розклад турнірів на 2025 рік. Фактично дві великі компанії зараз ділять ринок змагань з CS2, принаймні на найвищому рівні.