Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL повідомила деякі подробиці щодо свого регулярного турніру Intel® Extreme Masters Katowice, який пройде вже в 11-й раз на Spodek Arena в місті Катовіце, Польща. Турнір буде проходити  на арені 10-12 лютого 2023 року і буде транслюватися на каналах ESL в прямому ефірі.

На глядачів очікуватиме не тільки велике змагання з CS:GO, а і жіночий турнір, Чемпіонат Світу зі Starcraft II та виставка.

Ось що побачать відвідувачі події:

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) – IEM Katowice – це один із двох чемпіонських турнірів ESL Pro Tour, де найкращі команди світу змагаються за легендарний трофей, свою частку призового фонду в 1 мільйон доларів, перемогу в змагання за Intel® Grand Slam і можливість вкарбувати своє ім’я в історію кіберспорту.

StarCraft® II – під час Чемпіонату світу 36 найкращих гравців з усього світу змагатимуться, до визначення чемпіона. Загалом у цій одиночній дисципліні буде розіграно 500 000 доларів США.

Повернення IEM Expo – вперше за понад три роки шанувальники зможуть відвідати 8000 квадратних метрів виставкового простору та насолодитися розважальними заходами, відкрити для себе новітні комп’ютерні ігри та технології, брати участь у розважальних турнірах з кіберспорту та багато іншого.

ESL Impact – вперше IEM Expo прийме дві найкращі жіночі команди з CS:GO з Європи, Північної Америки та Південної Америки відповідно, які змагатимуться наживо на окремому турнірі. ESL Impact було запущено на початку 2022 року як одну з ініціатив програми EFG #GGFORALL.

Читайте також: Усі Мейджори в історії CS:GO: команди-переможці, найтитулованіші гравці та країни

Материалы по теме

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.

ESL в колаборації з Valve випустить офіційний мерч Counter-Strike

0

ESL повідомили, що в серпні 2024 року вийде серія офіційного мерчу Counter-Strike в колаборації з розробником гри Valve. Наразі невідомо, що саме буде входити в колекцію і які ціни варто очікувати.

ESL оголосили учасників EPL S20. Серед них немає Monte

0

ESL оголосили список команд, які гратимуть в 20-му ювілейному сезоні ESL Pro League. Нажаль і тут команда Monte втратила слот і пропустить найпрестижнішу лігу планети.

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.