Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Iron Branch з двома українцями у складі просто знищила сильний російський колектив 1WIN у рамках закритих кваліфікацій на ESL Challenger Rotterdam 2022 Europe.

Команда виграла дві карти поспіль з непристойними рахунками 16-7 та 16-5 на картах Mirage та Overpass і пройшла у фінал верхньої сітки, де зустрінеться з переможцем пари Sprout — Entropiq. У попередньому раунді Iron Branch подолали інший російський колектив ForZe. 

Переможець кваліфікацій отримає слот на ESL Challenger Rotterdam 2022. Турнір відбудеться 14-16 жовтня у Роттердамі, Нідерланди. 8 команд розіграють призовий фонд у розмірі 100 тисяч доларів США. 

В турнірі візьмуть участь 2 команди, які пройдуть через кваліфікації в Європі та Америці, а також 6 запрошених команд, серед яких такі гранди, як MOUZ та ENCE. 

Читайте також статтю про договірні матчі у CS:GO. 

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм