Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олімпійський рух все більше цікавиться кіберспортом, хоча і з обережністю ставиться до прийняття його в олімпійську сім’ю.

Нажаль, в МОК все ще серйозно розглядають лише комп’ютерні симулятори класичних олімпійських видів спорту і не визнають жодної традиційної популярної дисципліни кіберспорту. 

Олімпійський тиждень кіберспорту пройде з 22 по 25 червня 2023 року в Сінгапурі, де виступатимуть учасники зі 100 країн з віртуальних видів спорту та симуляторів, включаючи бейсбол, автоспорт, велоспорт, веслування та вітрильний спорт.

Перший Олімпійський тиждень кіберспорту знаменує важливу віху в нашому прагненні підтримати зростання віртуального спорту в рамках олімпійського руху. Ми вважаємо, що новий захоплюючий формат нашого віртуального спортивного змагання, в якому вперше будуть проводитись LAN-фінали, — це можливість для подальшої співпраці з кіберспортсменами та створення нових перспектив як для гравців, так і для вболівальників, — заявив Томас Бах, президент МОК.

Читайте також: Треки Alyona Alyona та інших українських виконавців стануть офіційними саундтреками Need for Speed Unbound

Материалы по теме

Результати 31-і Ігр Південно-Східної Азії з кіберспорту. В рамках великої спортивної події було розіграно 10 комплектів нагород з кіберспорту

Кіберспорт все більше інтегрується у звичайний спорт і стає його частиною. Так у В’єтнамі завершилися 31-і Ігри Південно-Східної Азії (31-і SEA Games) у яких вдруге було представлено кіберспортивні дисципліни (останні ігри, через ковід, проходили у 2019 році).

Азійські ігри, де кіберспорт вперше мав бути на рівних з традиційним спортом, перенесли на 2023 рік

0

Азійські ігри, де мав бути представлений кіберспорт, будуть перенесені на 2023 рік через карантин в Шанхаї та Ханчжоу. Кіберспорт мав вперше з’явитися на іграх не як показова дисципліна, а як акредитований вид спорту на рівні з іншими видами.

Счастливый кулон из «Ведьмака» принес российской спортсменке очередную победу на Олимпиаде

Спортсменка из России Виталина Бацарашкина  на Олимпийских играх в Токио взяла золото и её медаль стала первым золотом для России на Олимпийских играх в этом году. Поговаривают, спортсменке в этом помог счастливый кулон из её любимой игры «Ведьмак».