Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кілька українських колективів змогли пробитися у другий день першої відкритої кваліфікації на RMR до BLAST Paris Major. Команди пройшли у 1/32 турніру і грають свої матчі на HLTV.

До вирішального дня турніру пройшли команди Lazer Cats, B8 і Iron Branch. Спостерігати за матчами можна на трансляції Олександра Петрика та на клубній трансляції Лазерних котів. 

Вболіваємо за українські команди і сподіваємося, що хтось з них зможе вийти на закриті кваліфікації до RMR. Доречі, якщо B8 і LazerCats виграють свої матчі, то вони зустрінуться між собою у 1/16 турніру. 

Для того, щоб вийти в закриті кваліфікації, командам треба потрапити у ТОР 8. 

Читайте також: Monte та IKLA отримали прямі запрошення на закриті кваліфікації на RMR BLAST Paris Major 2023

Материалы по теме

PGL Major Copenhagen 2024: European RMR B – фінальні результати і підсумки

0

Завершилися ігри на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR B і визначилися всі команди, які отримали прямі запрошення на перший Мейджор з CS2.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.

NAVI всуху програли Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор

0

NAVI всуху програли у принциповому матчі проти Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор в Копенгагені. Український клуб виборов по 9 раундів на кожній з двох зіграних карт, проте не зміг впоратися з росіянами.

PGL Major Copenhagen 2024: European RMR A та B – інформація, трансляція, фінальні результати

0

В Румунії стартував довгоочікуваний RMR, через який команди можуть потрапити на омріяний Мейджор в Копенгагені. Європейська частина відбіркових на Чемпіонат Світу з CS2 традиційно поділена на дві частини – групи А та В. В кожній з груп грає по одному українському клубу, тож українцям є за ким слідкувати.