Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кілька українських колективів змогли пробитися у другий день першої відкритої кваліфікації на RMR до BLAST Paris Major. Команди пройшли у 1/32 турніру і грають свої матчі на HLTV.

До вирішального дня турніру пройшли команди Lazer Cats, B8 і Iron Branch. Спостерігати за матчами можна на трансляції Олександра Петрика та на клубній трансляції Лазерних котів. 

Вболіваємо за українські команди і сподіваємося, що хтось з них зможе вийти на закриті кваліфікації до RMR. Доречі, якщо B8 і LazerCats виграють свої матчі, то вони зустрінуться між собою у 1/16 турніру. 

Для того, щоб вийти в закриті кваліфікації, командам треба потрапити у ТОР 8. 

Читайте також: Monte та IKLA отримали прямі запрошення на закриті кваліфікації на RMR BLAST Paris Major 2023

Материалы по теме

Lazer Cats пробилися в ТОР-16 кваліфікації на IEM Dallas. Команда сьогодні зіграє з k23

0

Українська команда Lazer Cats пробилася в ТОР-16 першої відкритої кваліфікації на IEM Dallas. Разом з українцями вибороти квоту в закриті кваліфікації намагаються такі гранди, як NiP, Astralis та BiG.

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Український клуб B8 гарантував собі слот у ESL Challenger League S45, через яку можна потрапити у EPL

0

Український клуб B8 переміг у півфіналі ESEA Advanced Season 44 Europe і гарантував собі слот у ESL Challenger League S45. За квоту підопічним Dendi довелося боротися з іншим українським колективом Iron Branch і матч вийшов дуже рівним і не простим.

ВІДЕО з буткемпу команди B8, яка готується до RMR BLAST Major

0

Журналістка Діана Федченко побувала на буткемпі української команди B8, яка активно готується до виступу на RMR BLAST Major. Пропонуємо і вам подивитися, чим живе українська команда в умовах війни і як готується до майбутнього надважливого турніру.