Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Джерела повідомляють, що склад українського клубу B8 з Dota 2 переїхав до Мексики та вже скоро розпочне змагатися в першому сезоні DPC 2023 року.

Раніше команда Данили Ішутіна анонсувала новий склад з чотирьох українців та одного перуанського гравця. Несподівано для всіх команда змінила регіон зі Східної Європи на Північну Америку.  

Свої перші ігри в першому дивізіоні DPC NA Денді та компанія зіграють вже 9 лютого. Вісім команд будуть змагатися за круговою системою за бали DPC та призовий фонд у розмірі 205 тисяч доларів США. 

У 2023 році вже не діє правило, коли більшість гравців мають походити з регіону, де проходить ліга, через це багато гравців та команд вирішили спробувати сили в слабших регіонах. 

Таким чином в першому дивізіоні ліги Північної Америки буде виступати 4 українця та 4 росіянина — по 10% від загальної кількості гравців, також в лізі багато європейців. Загалом з 40 гравців, що виступають в американській лізі, лише 12 гравців мають громадянство США і ще двоє є канадцями. 

Розклад ігор першого дивізіону DPC NA

Читайте також: Захищаючи Україну під Бахмутом загинув колишній кіберспортсмен Володимир Fresh Єжов. Вічна пам’ять герою!

Материалы по теме

Valve визнали, що помилялися і вбили задоволення від Доти. З 2024 року сезони DPC буде скасовано

Valve скасувала DPC сезони, які ввела у 2017 році і прагне повернутися до вайбу, яки зробив доту народною і популярною. На думку розробників Dota 2 система DPC, яка була спрямована на те, щоб чесно виявляти гідних потрапити на Мейджори і The International, впоралася із завданням, проте ціна за це виявилася надто високою — гра стала

Funn1k вкотре обізвав Dendi лайном і пробачив йому борг у кілька тисяч доларів

Колишній гравець B8 Гліб Funn1k Ліпантіков, схоже, завершив свою епічну битву з колишньою командою. Гравець вийшов в ефір і повідомив, що прощає борг і не хоче мати жодних справ з колишніми тіммейтами.

Funn1k погрожує Dendi фізичною розправою, якщо той не поверне заборговані гроші

0

Колишній гравець B8 і NAVI Гліб Funn1k  Ліпатніков продовжує погрожувати керівництву колишньої команди. Цього разу гравець пообіцяв, що за керівників B8 візьмуться серйозно і будуть вибивати гроші, які команда заборгувала, силою.

Команда Dendi знаходиться в кроці від вибування з кваліфікацій на TI 2023. Вибити з турніру їх можуть українці

0

Команда Dendi поступилася в першому раунді південно-американських кваліфікацій на The International. П’ятірка Данила нав’язала боротьбу, але програла Wildcard Gaming з рахунком 1-2.