Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний український кіберспортсмен Данило Dendi Ішутін оголосив новий склад своєї команди B8 в дисципліні Dota 2. Гравець та CEO зібрав майже повністю українську команду, а також відмовився від гри в регіоні Східної Європи, де грають росіяни.

Анонс нового складу Денді супроводжував великим постом. У своєму зверненні Денді подякував всім шанувальникам, розповів про те, що протестував дуже багато гравців, та закликав підтримати Україну в цей складний час. 

Привіт всім. Останні 9 місяців були важкими та жахливими для кожного українця. Мені та моїй організації B8 також було важко.
Ми припинили співпрацю з російськими спонсорами й перейшли на міжнародний рівень. Інвесторів у нас теж немає.

Це було дуже складно, але нам вдалося зібрати чудову команду, де кожен мав різні завдання різного рівня, я говорю як про гравців, так і про персонал. Наша команда з Counter-Strike значно виросла, і я дуже нею пишаюся. Вони пройшли кваліфікацію на RMR і були за 1 маленький крок до кваліфікації на Major у Ріо. Я хочу подякувати всім у моїй команді, без вас, швидше за все, B8 вже не існувало б. Також велика подяка ESB за підтримку на цьому шляху.

В Україні йде повномасштабна війна. Росія стріляє ракетами, вбиває людей, тероризує наші будинки та критичну інфраструктуру. Через ці терористичні атаки божевільна кількість людей не мають світла/тепла у своїх домівках.

Щоб зберегти свою команду і робити те, чому я присвятив величезну частину свого життя, я вирішив спробувати взяти участь у різних регіонах, що, я вважаю, допоможе мені залучити більше людей до підтримки України.

Розмова про Dota

Я багато грав у доту і щодня відчував голод, дивлячись на турніри, де найкращі команди билися між собою. Я люблю цю гру всім серцем. Я присвятив божевільну кількість свого життя цій грі. Я люблю змагатися і прагну перемагати.

Ця гра зробила мене тим, ким я є сьогодні! Всі люди, яких я зустрічав, і всі, хто підтримував мене протягом багатьох років — я завжди буду вдячний вам, хлопці.

Я хочу повернути це вам і, сподіваюся, подарувати вам ще більше посмішок у майбутньому. Цього разу ми знайшли можливість отримати слот для нашої команди в NA. Я спілкувався з більш ніж 100 гравцями в усіх регіонах. Ми зрештою зібрали такий склад і я готовий до нової подорожі та нових викликів.

Величезне спасибі всім за підтримку. До зустрічі в DPC NA. Підтримайте Україну!

Новий склад B8 з Dota 2

StoneBank
Dendi
Funn1k
Lodine
MoOz

Читайте також: Український клуб HellRaisers зібрав повністю російський склад з Dota 2 до нового сезону DPC

Материалы по теме

Funn1k вкотре обізвав Dendi лайном і пробачив йому борг у кілька тисяч доларів

Колишній гравець B8 Гліб Funn1k Ліпантіков, схоже, завершив свою епічну битву з колишньою командою. Гравець вийшов в ефір і повідомив, що прощає борг і не хоче мати жодних справ з колишніми тіммейтами.

Funn1k погрожує Dendi фізичною розправою, якщо той не поверне заборговані гроші

0

Колишній гравець B8 і NAVI Гліб Funn1k  Ліпатніков продовжує погрожувати керівництву колишньої команди. Цього разу гравець пообіцяв, що за керівників B8 візьмуться серйозно і будуть вибивати гроші, які команда заборгувала, силою.

Команда Dendi знаходиться в кроці від вибування з кваліфікацій на TI 2023. Вибити з турніру їх можуть українці

0

Команда Dendi поступилася в першому раунді південно-американських кваліфікацій на The International. П’ятірка Данила нав’язала боротьбу, але програла Wildcard Gaming з рахунком 1-2.

B8 оголосили новий склад, яким гратимуть на відбіркових до The International 2023

Данило Ішутін презентував новий склад своєї команди B8 з Dota 2. Саме ця п’ятірка намагатиметься штурмувати відбіркові на The International 2023.