Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В українському дербі команда підопічних Олексія yXo Малецького Lazer Cats перемогла команду підопічних Михайла Kane Благіна Passion UA.

Команди зійшлися в рамках чвертьфіналу нижньої сітки турніру United21 Season 6! Матч вийшов настільки принциповим, що на першій карті колективи догралися до рахунку 28:26 на користь Котів, а на другій також ледь не дійшли до додаткового часу, але Коти змогли дотиснути.  

Цікаво, що через відключення інтернету на буткемпі команда Lazer Cats грала матч з щойно оновленого клубу CyberZone, де вже на вихідних відбудуться турніри з CS2. Можливо саме аура легендарного місця, а може надпотужні компи Lenovo Legion з відеокартами RTX4080 та моніторами 360hz надихнули підопічних Малецького на перемогу над командою Олександра Зінченко.

В наступному турі Коти зустрінуться з переможцем пари The Prodigies Sweden – Sashi Esport. Сітка турніру.

Материалы по теме

Зінченко, Лебіга та українські кіберспортсмени зібрали понад 7 млн гривень для батальйону «Айдар»

0

26 лютого команди українського футболіста Олександра Зінченка і популярного стрімера Михайла Лебіги провели шоу-матч «Клатч Айдару» з Counter-Strike 2. В івенті взяли участь гравці Natus Vincere і Passion_UA, український комік Микола Зирянов, бійці батальйону «Айдар», а також одноклубник Зінченка по «Арсеналу» — бразильський нападник Габріел Жезус.

yXo нарешті зробив інтерв’ю з CEO Monte Дмитром Вовком

На Youtube вийшло цікаве інтерв’ю Олексія Малецького з CEO Monte Дмитром Вовком. Це одна з останніх робіт відомого коментатора, знята в студії WePlay.

Олександр Зінченко анонсував шоуматч з CS2, щоб зібрати 30 мільйонів для батальйону Айдар

Олександр Зінченко і Габріел Жезус разом із батальйоном «Айдар» анонсують великий благодійний шоуматч з CS2. В матчі братимуть участь футболісти, зірки кіберспорту та відомі українські діячі.

Клуб Олександра Зінченко PassionUA зробив ребрендинг та підписав новий склад

Український кіберспортивний клуб футбольної зірки Олександра Зінченка зробив ребрендинг і підписав новий склад.