Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З 19 вересня Литва, Естонія, Латвія, а також Польща закривають свої кордони для громадян Росії, які мають шенгенські візи. Пропускати в країни будуть тільки тих, хто їде відвідати родичів, а також дисидентів та власників посвідок на проживання.

Таким чином російські команди та інші команди с російськими гравцями у складі зіткнуться з великою проблемою легально потрапити до Польщі, де щороку проходить один з найважливіших турнірів IEM Katowice. Окрім того, вони не зможуть дістатися інших країн через Польщу та країни Балтії, росіянам доведеться летіти в Турцію і звідти летіти в інші країни ЄС.

Інші країни Євросоюзу покищо просто ускладнять видачу віз громадянам РФ, проте сподіваємося, що з часом вони підуть шляхом Польщі та країн Балтії й також перекриють для росіян можливість відвідувати Європу. 

Нагадаємо, що в NAVI все ще грає майже два десятки росіян. Тепер, завдяки вочевидь помилковій політиці клубу, провідна команда має шанс пропустити один з найважливіших турнірів 2023 року через те, що її російських гравців просто не допустять до місця змагань. 

Читайте також про те, що головний партнер NAVI компанія GGbet продовжує працювати в Росії попри війну в Україні. 

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

Nvidia офіційно пішла з ринку Російської Федерації, що підтвердив фінансовий звіт компанії

Найбільший виробник відеокарт у світі компанія Nvidia остаточно пішла з Росії, це стало відомо з фінансового звіту компанії за третій квартал 2022 року. Nvidia працювала у РФ з 2003 року, а після початку російської агресії 24 лютого оголосила про наміри піти з ринку країни.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

Криптовалютний партнер NAVI, Astralis та Virtus.pro кинув гравців на гроші, не виплативши призові

Криптовалютна біржа Bybit, яка є спонсором ряду відомих кіберспортивних команд в тому числі NAVI, Astralis та Virtus.pro стала фігурантом скандалу з невиплатою призових.