Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Друга у світі за розмірами криптовалютна біржа FTX після черги скандалів, перевірки ліквідності, відтоку вкладів та відмови від її покупки конкурентом Binance подала документи на визнання банкрутства. Про це компанія оголосила у своєму твіттері.

Також інформаційне агентство Рейтерс повідомило, що за його джерелами з криптобіржі FTX зникло не менше одного мільярда доларів коштів клієнтів. 

Раніше ми писали, що FTX була одним з ключових спонсорів кіберспорту, уклавши багаторічну угоду на понад 200 мільйонів доларів з клубом TSM, спонсоруючи лігу з LoL LCS, та кіберспортивний клуб FURIA. 

Припинення стосунків FTX з кіберспортом можна було спостерігати вже вчора, коли на великому турнірі з Fortnite гравці TSM заклеїли логотип FTX на своїх футболках чорними стрічками. 

Безумовно, банкрутство FTX матиме значний вплив не тільки на ринок криптовалют, але і на кіберспорт, бо зараз майже всі провідні кіберспортивні команди мають серед партнерів криптовалютні біржі, довіру до яких підриває гучне банкрутство. 

Читайте також: «Найстрашніша, мабуть, FURIA, і ми зіграємо проти них» — повний переклад інтерв’ю Віктора sdy Оруджева перед Play-off Rio Major

Материалы по теме

Клуб TSM офіційно розійшовся зі збанкротілою криптовалютною біржею FTX. Це була найбільша колаборація у кіберспорті

Провідна американська кіберспортивна команда TSM офіційно повідомила про те, що припиняє співробітництво зі своїм головним спонсором криптовалютною біржею FTX.

Найбільший спонсор в кіберспорті на грані банкрутства — це може вплинути на спонсоровані кіберспортивні команди

Стало відомо, що потужна криптовалютна біржа FTX, яка у світі кіберспорту стала відома завдяки ряду дуже гучних анонсів з іменитими командами, знаходиться у скрутному фінансовому становищі.

Бразильська команда FURIA та криптовалютна біржа FTX підписали спонсорську угоду на 3,2 мільйона доларів

Як повідомляється, бразильська кіберспортивна організація FURIA підписала нового партнера криптовалютну біржу FTX У FURIA підтвердили, що FTX заплатить приблизно $3,2 млн за річну угоду.