Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Друга у світі за розмірами криптовалютна біржа FTX після черги скандалів, перевірки ліквідності, відтоку вкладів та відмови від її покупки конкурентом Binance подала документи на визнання банкрутства. Про це компанія оголосила у своєму твіттері.

Також інформаційне агентство Рейтерс повідомило, що за його джерелами з криптобіржі FTX зникло не менше одного мільярда доларів коштів клієнтів. 

Раніше ми писали, що FTX була одним з ключових спонсорів кіберспорту, уклавши багаторічну угоду на понад 200 мільйонів доларів з клубом TSM, спонсоруючи лігу з LoL LCS, та кіберспортивний клуб FURIA. 

Припинення стосунків FTX з кіберспортом можна було спостерігати вже вчора, коли на великому турнірі з Fortnite гравці TSM заклеїли логотип FTX на своїх футболках чорними стрічками. 

Безумовно, банкрутство FTX матиме значний вплив не тільки на ринок криптовалют, але і на кіберспорт, бо зараз майже всі провідні кіберспортивні команди мають серед партнерів криптовалютні біржі, довіру до яких підриває гучне банкрутство. 

Читайте також: «Найстрашніша, мабуть, FURIA, і ми зіграємо проти них» — повний переклад інтерв’ю Віктора sdy Оруджева перед Play-off Rio Major

Материалы по теме

На Riot подали до суду через їх партнерство зі збанкрутілою криптобіржею FTX

На Riot подали до суду колективний позив через їх партнерство зі збанкрутілою криптобіржею FTX. У позові, поданому до федерального суду Каліфорнії, стверджується, що Riot Games і її League of Legends Championship Series (LCS) причетні до сприяння шахрайству через партнерство з нині збанкрутілою та неіснуючою біржею криптовалют FTX.

Riot подали до суду на криптовалютну біржу FTX та вимагають відшкодування. Загальна сума угоди між компаніями складала 96 мільйонів доларів США

Riot Games подали до суду на криптовалютну біржу FTX. Розробник LoL та VALORANT каже про зіпсовану репутацію через банкрутство біржі та вимагає розірвання семирічної угоди про співпрацю, яку було підписано лише рік тому і великі відшкодування.

Клуб TSM офіційно розійшовся зі збанкротілою криптовалютною біржею FTX. Це була найбільша колаборація у кіберспорті

Провідна американська кіберспортивна команда TSM офіційно повідомила про те, що припиняє співробітництво зі своїм головним спонсором криптовалютною біржею FTX.