Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На Riot подали до суду колективний позив через їх партнерство зі збанкрутілою криптобіржею FTX. У позові, поданому до федерального суду Каліфорнії, стверджується, що Riot Games і її League of Legends Championship Series (LCS) причетні до сприяння шахрайству через партнерство з нині збанкрутілою та неіснуючою біржею криптовалют FTX.

Riot Games уклали угоду про партнерство з криптобіржею у 2021 році, за деякими даними сума угоди становила 40 мільйонів доларів, які мали виплачувати протягом семи років. У 2022 році біржа FTX подала на банкрутство, тож Riot отримали лише частину грошей.

У судовому позові стверджується, що Riot Games і її північноамериканська ліга League of Legends LCS сприяли шахрайству FTX Group на багато мільярдів доларів шляхом «реклами, пропозиції або продажу незареєстрованих цінних паперів, таких як прибуткові рахунки FTX і рідний токен криптовалюти FTX». 

Позивачі у справі стверджують, що Riot і LCS порушили закони про шахрайство та недобросовісну конкуренцію і брали участь у цивільній змові. 

Материалы по теме

Riot трансформують кіберспорт в LoL – запускають новий турнір, змінюють систему драфтів і об’єднують регіони

0

Riot вперше за багато років змінюють основи кіберспорту League of Legends. Основним нововведенням стане третій великий турнір протягом року і іноваційна система драфтів.

Український трейлер другого сезону Аркейн. Цей сезон стане завершальним

0

Нетфлікс виклав повноцінний тизер другого сезону Аркейн, з якого можна зрозуміти, що сюжет точитиметься навколо протистояння сестер Джинкс і Вай, також в серіалі з’явиться Варвік та деякі інші герої, яких не було в пілотному сезоні.

Riot відкрили реєстрацію на бета-тест консольної версії VALORANT

0

Riot оголосили, що 14 червня починають тестування VALORANT на консолях Xbox і PlayStation 5. Наразі відомо, що консольні гравці будуть грати лише між собою і не зможуть перетинатися з гравцями на ПК, однак при цьому у гравців буде один і той самий акаунт, на якому буде зберігатися весь прогрес незалежно від того, на якій платформі

Вийшов тізер другого сезону Arcane

0

Netflix випустив анонс анімаційних фільмів, які вийдуть на платформі у 2024 році і серед них можна побачити 20-ти секундний тізер другого сезону Аркейн.