Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стало відомо, що потужна криптовалютна біржа FTX, яка у світі кіберспорту стала відома завдяки ряду дуже гучних анонсів з іменитими командами, знаходиться у скрутному фінансовому становищі.

Ще нещодавно її планувала придбати найбільша у світі криптовалютна біржа Binance і це об’єднання двох головних бірж мало створити монополіста, проте перевірка фінансової звітності виявила великі проблеми з ліквідністю у FTX і Binance вийшла з угоди.

Таким чином з великою ймовірністю це може спричинити повний крах FTX, що може мати негативний вплив і на кіберспорт, бо менш ніж 18 місяців тому FTX стала партнером кіберспортивного клубу TSM, уклавши десятирічну угоду на суму 210 мільйонів доларів США. 

Пізніше TSM стикнулася з проблемами рекламування криптовалютної біржі через обмеження від Riot Games, проте згодом вони були вирішені й FTX стала партнером ліги з LoL. 

Також FTX уклала однорічний контракт з бразильським клубом FURIA на суму 3,2 мільйона доларів США. 

Зрозуміло, що в разі банкрутства FTX всі ці угоди може бути анульовано і кіберспортивні команди та ліги, які мають контракти з FTX, зазнають значних втрат.

Читайте також: Dallas Fuel перемогли у фіналі Overwatch League Championship 2022. Підсумки турніру

Материалы по теме

На Riot подали до суду через їх партнерство зі збанкрутілою криптобіржею FTX

На Riot подали до суду колективний позив через їх партнерство зі збанкрутілою криптобіржею FTX. У позові, поданому до федерального суду Каліфорнії, стверджується, що Riot Games і її League of Legends Championship Series (LCS) причетні до сприяння шахрайству через партнерство з нині збанкрутілою та неіснуючою біржею криптовалют FTX.

Клуб TSM, який у 2022 році оцінювався у 540 мільйонів доларів, знаходиться на межі закриття

Американський кіберспортивний клуб TSM, який ще у 2022 році видання Forbes називало найдорожчим кіберспортивним клубом світу з оцінкою в 540 мільйонів доларів США, знаходиться на межі банкрутства.

TSM розпустили склад з Dota 2 і вийшли з регіону Північної Америки

0

Американський клуб TSM повідомив про закриття свого складу з Dota 2. Команда виходить з регіону, проте планує повернутися в Dota 2.

FURIA перемогла на Elisa Masters Espoo 2023 – це перший титул команди за останні три роки

0

Бразильська FURIA стала чемпіоном турніру Elisa Masters Espoo 2023. У фіналі команда з Південної Америки змогла впоратися з європейською командою Apex, завершивши зустріч з рахунком 3-1.