Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стало відомо, що потужна криптовалютна біржа FTX, яка у світі кіберспорту стала відома завдяки ряду дуже гучних анонсів з іменитими командами, знаходиться у скрутному фінансовому становищі.

Ще нещодавно її планувала придбати найбільша у світі криптовалютна біржа Binance і це об’єднання двох головних бірж мало створити монополіста, проте перевірка фінансової звітності виявила великі проблеми з ліквідністю у FTX і Binance вийшла з угоди.

Таким чином з великою ймовірністю це може спричинити повний крах FTX, що може мати негативний вплив і на кіберспорт, бо менш ніж 18 місяців тому FTX стала партнером кіберспортивного клубу TSM, уклавши десятирічну угоду на суму 210 мільйонів доларів США. 

Пізніше TSM стикнулася з проблемами рекламування криптовалютної біржі через обмеження від Riot Games, проте згодом вони були вирішені й FTX стала партнером ліги з LoL. 

Також FTX уклала однорічний контракт з бразильським клубом FURIA на суму 3,2 мільйона доларів США. 

Зрозуміло, що в разі банкрутства FTX всі ці угоди може бути анульовано і кіберспортивні команди та ліги, які мають контракти з FTX, зазнають значних втрат.

Читайте також: Dallas Fuel перемогли у фіналі Overwatch League Championship 2022. Підсумки турніру

Материалы по теме

Клуб TSM офіційно розійшовся зі збанкротілою криптовалютною біржею FTX. Це була найбільша колаборація у кіберспорті

Провідна американська кіберспортивна команда TSM офіційно повідомила про те, що припиняє співробітництво зі своїм головним спонсором криптовалютною біржею FTX.

Не вистачило пари раундів — FURIA програла Heroic і вилетіла з домашнього Мейджора

Попри неймовірний тиск переповнених трибун Heroic героїчно перемогли бразильських пантер і стали другими фіналістами IEM Rio Major.

Криптовалютна біржа FTX подала документи на визнання банкрутства. Це може стати потужним ударом по кіберспорту

Друга у світі за розмірами криптовалютна біржа FTX після черги скандалів, перевірки ліквідності, відтоку вкладів та відмови від її покупки конкурентом Binance подала документи на визнання банкрутства. Про це компанія оголосила у своєму твіттері.

s1mple показав середній палець бразильським фанатам та емоційно прокоментував поразку NAVI від FURIA

Олександр s1mple Костилєв емоційно відреагував на поразку своєї команди у чвертьфіналі IEM Rio Major. Покидаючи арену гравець NAVI показав у бік уболівальників усім відомий жест з середнім пальцем.