Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарна американська студія трансляцій і турнірний оператор Beyond the Summit (BTS) повідомила про повне закриття проекту. Засновники студії, яка працювала і була головним мовником Америки протягом 11 років, повідомили, що не бачать можливості вижити в сучасних умовах бізнесу в кіберспорті. 

Студія мала багато сумнівних пропозицій, але завжди прагнула до незалежності, проте тепер не має варіантів для виживання. Про наміри закритися в BTS повідомили ще восени, після того, як Valve віддала права на трансляції DPC іншому турнірному оператору. Пізніше BTS повернулися до трансляцій через провал конкурентів, але, як виявилося, не надовго.

«Виходячи з наших поточних фінансових прогнозів і того, наскільки складним буде наступний рік, ми вирішили, що було б безвідповідально продовжувати роботу BTS у нинішньому форматі. Отже, після майже 11 років роботи ми прийняли надзвичайно важке рішення відпустити всіх наших співробітників», — йдеться у зверненні до шанувальників BTS. 

Повне звернення до спільноти англійською ви можете прочитати тут. 

Закриття BTS — це, мабуть, найбільша жертва так званої «кіберспортивної зими», про яку останнім часом часто згадують представники галузі кіберспорту. Це явище пов’язане з тим, що в очах багатьох партнерів і інвесторів кіберспорт не виправдав очікувань, в наслідок чого в галузі відчувається значний виток партнерів та інвестицій, що призводить до закриття багатьох проектів.

Читайте також: 178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.