Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Щоб відсвяткувати випуск довгоочікуваної гри Overwatch 2, McDonald’s Australia у партнерстві з Blizzard створили три страви на тему Overwatch.

Страви будуть доступні тільки з 19 по 31 жовтня. Клієнти, які візьмуть комбінований комплект Overwatch 2 Big Mac, McChicken або Chicken McNuggets із 10 частин через додаток MyMacca’sApp, отримають код для ексклюзивного скіна Tracer Lightning.

Читайте також про рекорди, які встановила Overwatch 2 після запуску.

Материалы по теме

Blizzard домовилася з ESL і FaceIT, які відтепер будуть опікуватися кіберспортом в Overwatch 2. Представлено систему змагань на 2024 рік

Blizzard розповіли про нову екосистему кіберспорту Overwatch 2. Кілька років тому розробники заснували найамбітнішу франшизну лігу в кіберспорті, продаючи місця відомим спортивним клубам і будуючи систему за прикладом провідних спортивних ліг світу, накшталт NBA та NHL.

Blizzard підтвердили офіційно, що закривають свій найамбітніший кіберспортивний проект Overwatch League

Blizzard офіційно повідомили про закриття своєї амбітної ліги з Overwatch. Через шість років після запуску величезний експеримент, який мав вивести кіберспорт Overwatch на рівень найпопулярніших традиційних видів спорту, провалився.

Activision Blizzard закриють Overwatch League і передадуть управління кіберспортом в Overwatch арабським шейхам

Activision Blizzard готуються укласти контракт із державною компанією Саудівської Аравії ESL FACEIT Group на проведення наступного сезону ліги з Overwatch у 2024 році. 

BLIZZARD зробили круту колаборацію Overwatch 2 з популярною групою LE SSERAFIM і зібрали мільйони переглядів

Мабуть, лаври Riot, яка вже багато років робить карколомні колаборації з відомими музичними виконавцями, не дають спокою іншим розробникам ігор. Тож BLIZZARD створили свою чудову колаборацію з Південно-корейською кей-поп групою LE SSERAFIM.