Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Залишаються лічені дні до турніру VALORANT UA BATTLE #1 який обіцяє стати найбільшою українською подією у VALORANT з моменту виходу гри два роки тому.

 

Вже на цей час, не дивлячись на відносно невеликий призовий фонд, зареєструвалося 30 команд. Чемпіонат відбудеться на платформі FaceIT, взяти в ньому участь можна не тільки у складі команди, а й самостійно, або з друзями. 

Реєстрація закриється 12 серпня о 22.00

Також стало відомо, хто буде коментувати турнір. 

Yukio: «Звати Андрій, прийшов у кіберспорт в пошуках яскравих емоцій, тому топлю за любу кіберспортивну дисципліну«.

Petrovich: «Звати мене Роман, я молодий чоловік, який вже доволі таки давно відкрив для себе ігри і став їх коментувати, але була одна з якою я познайомився ось ось — це Valorant. Саме в цю гру прийшов сам і вона мені дійсно запала в душу«.

Організатором турніру виступає федерація UESF.

Призовий фонд 10000 грн:

⁃ 1 місце – 5000 грн
⁃ 2 місце – 2500 грн
⁃ 3 місце – 1250 грн
⁃ 4 місце — 750 грн
⁃ 5 та 6 місце — 250 грн

Реєстрація та правила змагань: https://linktr.ee/ukrainevalorant

У змаганнях можуть брати участь громадяни України (як чоловіки, так і жінки), та громадяни інших країн за умови трьох гравців з України у складі команди. Громадянам Росії та Білорусі заборонено брати участь у змаганнях.

Материалы по теме

G2 Esports звільнили свого CEO Карлоса ocelote Родрігеса через втрату місця у франшизній лізі VALORANT

G2 Esports звільнили засновника і директора клубу Карлоса ocelote Родрігеса. Звільнення сталося через гучний скандал, який виник через запрошення Карлосом на вечірку відомого женоненависника Ендрю Тейта, якого закенсилили на заході.

VALORANT наздоганяє CS:GO? Порівняння статистик головних турнірів по двом тактичним шутерам

Завершився найголовніший турнір року з VALORANT і саме час оцінити, який шлях пройшов шутер від Riot Games за два роки та чи вдається йому зрівнятися з CS:GO, якому нещодавно виповнилося 10 років і який є послідовником CS 1.6, який теж мав десятирічну історію.

NAVI розмістили звернення Зеленського на своїй сторінці у VK. Її забанили наказом прокуратури РФ

Natus Vincere розмістили на своїй сторінці у VK звернення Президента України Володимира Зеленського до росіян, а також номери, за якими окупанти можуть подзвонити і здатися в полон. Через чотири години після розміщення звернення сторінку NAVI було заблоковано згідно з постановою прокуратури Російської Федерації.

Riot Games опублікувала правила для команд-партнерів. Команди мають складатися з 6-10 гравців, всіх перевірять на токсичність

Riot Games прийшли в кіберспорт тактичних шутерів серйозно і на довго. На відміну від MORPG, де League of Legends давно і впевнено перемогла Dota 2 (окрім деяких регіонів) VALORANT буде набагато складніше пробивати собі дорогу на вершину, щоб стати FPS номер один.