Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Залишаються лічені дні до турніру VALORANT UA BATTLE #1 який обіцяє стати найбільшою українською подією у VALORANT з моменту виходу гри два роки тому.

 

Вже на цей час, не дивлячись на відносно невеликий призовий фонд, зареєструвалося 30 команд. Чемпіонат відбудеться на платформі FaceIT, взяти в ньому участь можна не тільки у складі команди, а й самостійно, або з друзями. 

Реєстрація закриється 12 серпня о 22.00

Також стало відомо, хто буде коментувати турнір. 

Yukio: «Звати Андрій, прийшов у кіберспорт в пошуках яскравих емоцій, тому топлю за любу кіберспортивну дисципліну«.

Petrovich: «Звати мене Роман, я молодий чоловік, який вже доволі таки давно відкрив для себе ігри і став їх коментувати, але була одна з якою я познайомився ось ось — це Valorant. Саме в цю гру прийшов сам і вона мені дійсно запала в душу«.

Організатором турніру виступає федерація UESF.

Призовий фонд 10000 грн:

⁃ 1 місце – 5000 грн
⁃ 2 місце – 2500 грн
⁃ 3 місце – 1250 грн
⁃ 4 місце — 750 грн
⁃ 5 та 6 місце — 250 грн

Реєстрація та правила змагань: https://linktr.ee/ukrainevalorant

У змаганнях можуть брати участь громадяни України (як чоловіки, так і жінки), та громадяни інших країн за умови трьох гравців з України у складі команди. Громадянам Росії та Білорусі заборонено брати участь у змаганнях.

Материалы по теме

«Від малоросиків з дрімліги» — гравець Team Spirit пожертував смішні 2,4% від гонорару за перемогу на Дрімлізі на допомогу Україні

Team Spirit стали переможцями 21-го сезону DreamLeague, у фіналі легко обігравши Shopify Rebellion. За весь турнір російська команда з сербською пропискою виграла 16 і програла лише 2 карти.

Razer і Dolce&Gabbana в колаборації створять колекцію одягу і девайсів для геймінгу та кіберспорту

Один з провідних виробників девайсів для кіберспорту компанія Razer оголосила про колаборацію з модним брендом Dolce&Gabbana.

Оголошені номінанти щорічної премії Esports Evards 2023. Дивитися весь список

Оголошено номінантів щорічної премії Esports Evards, яка є своєрідним оскаром у світі кіберспорту. Цього року статуетки будуть розігруватися у 28 номінаціях.

ESIC дискваліфікували колишнього гравця Monte Джоеля Joel Халмлунда за ставки у матчах проти власної команди

Комісія з доброчесності в кіберспорті ESIC дискваліфікувала колишнього гравця Monte та Godsent Джоеля Joel Халмлунда.  У повідомленні ESIC гравця звинувачують в участі у підставних матчах.