Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після майже 20 років припинила своє існування найбільша у світі виставка комп’ютерних ігор E3. Протягом багатьох років виставка була ключовою подією ігрової індустрії, де відбувалися презентації найвідоміших ігор, а ігрові компанії намагалися вразити відвідувачів найкращими стендами, найвідомішими гостями і найцікавішими активаціями.

Виставку підкосив Ковід, через пандемію її скасували у 2020 році, намагалися, але через брак інтересу розробників ігор не змогли провести у наступні роки, проте організатори планували повернутися у 2023 році. Нажаль цього так і не сталося і було прийнято складне рішення повністю закрити E3. 

Пост про закриття легендарної події за короткий час зібрав майже 30 мільйонів переглядів і вісім тисяч репостів. Закриття E3 можна вважати завершення цілої епохи і схоже, що ігрова індустрія робить наступний крок і переходить онлайн слідом за іграми, які вже давно перетворилися саме на онлайн-розваги.

 

Материалы по теме

n0tail видав власну автобіографічну книгу “Notail. Характер перемагає талант”

Легендарний дворазовий чемпіон The Internatioonal Йохан «n0tail» Сундштайн видав автобіографічну книгу про своє життя і карколомну кар’єру в Dota 2. Кника називається “Notail. Характер перемагає талант”.

PassionUA з Apex Legends відвідають ALGS: 2024 Split 1 Playoffs в США, де поборються за призовий в 1 мільйон доларів

Команда PassionUA з Apex Legends повідомила, що успішно пройшла кордон України і вже прибула до столиці Польщі. Далі гравці мають отримати американські візи, щоб другого травня розпочати боротьбу за титул у Лос-Анджелесі.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

Monte зіграють на Global Esports Tour Rio 2024. З виїздом за кордон допомогли ті, кого ще вчора все ком’юніті поливало брудом

Український клуб Monte повідомив, що зіграє на турнірі Global Esports Tour Rio 2024, більш того всі українські гравці клубу вже змогли виїхати за межі України. Поїздка стала можливою за допомогою голови комісії з кіберспорту при НОК України Дениса Давидова та ДПСУ.