Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда багаторазово колишнього капітана NAVI Акбара Бутаєва без проблем впоралася з «Народженими Перемагати» в фіналі нижньої сітки східноєвропейських кваліфікацій на The International 11. Російському колективу BetBoom знадобилося лише дві карти, причому на останній вони вчинили розгром чорно-жовтих — на двадцятій хвилині рахунок по вбивствах складав 20 до 1.

В результаті NAVI посідають на кваліфікаціях лише третє місце, проте їдуть в Сингапур, де візьмуть участь у турнірі останнього шансу. Крім них на цьому турнірі за дві квоти будуть боротися ще 11 колективів з усього світу. 

Своєю чергою команда BetBoom зіграє у фіналі кваліфікацій з Outsiders. Матч буде проходити до перемоги на трьох з п’яти карт. Переможець принципового матчу отримає пряме запрошення в основну частину The International 11, а переможений потрапить на турнір останнього шансу. 

На цьому турнірі NAVI вкотре показали повну безперспективність російсько-українського складу. Вихід на останню кваліфікацію TI відбувся не завдяки силі команди, а завдяки вдалій сітці та перемозі над BetBoom в сітці вінерів. Загалом же NAVI за кваліфікацію виграли лише 4 карти в той час, як програли шість. Зараз абсолютно зрозуміло, що в Сингапурі в команди немає жодних реальних перспектив і її стеля — це вихід з групи у верхню сітку, проте навіть такий розвиток подій малоймовірний. 

Загалом після турніру останнього шансу перед NAVI буде стояти вибір, що робити з командою і реальних шляхів не багато. Варіанти обмежені через те, що знову наймати нових  росіян у склад по збитковій Dota 2 під час війни буде якимось знущанням і викликає чергову хвилю обурення в Україні. Водночас знайти в Україні сильних гравців буде надзвичайно складно. Можливо NAVI зроблять ставку на свою академію, проте очевидно, що вона покищо не готова претендувати на перші місця навіть в регіоні.

Найкращим варіантом для NAVI булоб підписання європейської команди, або повне закриття напрямку Dota 2, проте вочевидь команда не піде на такі радикальні кроки і на вболівальників чекає продовження багаторічної епопеї, коли рішення керівництва команди та гра її складу викликають однакові почуття — гаму емоцій в діапазоні від розчарування до зневаги та сміху.  

Більше про те, як занепадала команда NAVI по Dota 2 читайте у нашому матеріалі. 

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.