Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З’явилася інформація про нову відеокарту від NVIDIA. NVIDIA GeForce RTX 4090 стане першою, яка перетне позначку продуктивності у 100 TFLOPs. Нагадаємо, що 3090Ti видавала 40 TFLOPs.

Очікується, що графічний процесор AD102, заснований на архітектурі Ada Lovelace, забезпечить понад 100 TFLOPs потужності, що у 2,5 рази більше, ніж 40 TFLOPs, що видаються Geforce RTX 3090 Ti, та у 2,8 рази більше, ніж Geforce RTX 3090. 

Джерела Greymon55 і Kopite7kimi згодні з тим, що боротьба за TFLOPs буде тільки частиною битви за найшвидшу графіку для настільних комп’ютерів. В іграх є й інші можливості, наприклад трасування променів, які можуть схилити чашу терезів на користь будь-якої архітектури.

Для досягнення потужності в 100 TFLOPs, графічний процесор AD102 з ядрами 18432 CUDA повинен працювати з тактовою частотою 2,7 ГГц, але напевно Geforce RTX 4090 функціонуватиме з частково відключеним графічним процесором, тому тактова частота автоматично буде вищою.

Всі витоки кажуть про одне, що графічні процесори наступного покоління зажадають дуже багато енергії. 

За чутками відеокарта буде дорожчою за 3090 лише на 400 доларів у той час, як буде удвічі потужнішою за неї. 

Материалы по теме

Кінець ліги FLASHPOINT. Історія про те, як намагалися створити першу у світі франшизну лігу з CS:GO, та як все скінчилося провалом, боргами та судом

Через два з половиною роки після свого створення кіберспортивна ліга FLASHPOINT знаходиться на межі банкрутства і винна багато грошей гравцям. Профспілка професійних гравців CSPPA подає до суду, намагаючись домогтися виплат у $457 500.

Російські команди Outsiders(Virtus.pro) та Entropiq зганьбилися на Roobet Cup 2022, зайнявши останні місця на турнірі

Одразу дві російські команди вилетіли з великого турніру Roobet Cup 2022, на якому розігрується 250 тисяч доларів США.  Команди Outsiders (Virtus.pro) та Entropiq не змогли виграти жодної гри на груповій стадії та вилетіли з турніру не заробивши ані копійки призових.

Yekindar не зможе стати постійним гравцем Liquid. Детальний опис чому саме

Через санкції США введені через війну в Україні Yekindar не зможе приєднатися до Liquid у якості постійного гравця, навіть якщо дуже забажає, про це повідомив портал Dust2.

Microsoft звільнила співробітників та закриває підрозділ Xbox в Росії. У майбутньому нові ігри скоріше за все не матимуть російської локалізації

ЗМІ повідомляють, що Microsoft звільнила майже всіх співробітників та розформувала російський підрозділ Xbox. Офіційної заяви поки не було, але її очікують найближчими днями, орієнтовно, 30 червня.