Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Напередодні Мейджора в Ріо український кіберспортивний діяч Олександр Петрик закликав всіх українців не купувати ітеми IEM Rio Major, бо прибуток з них іде російським гравцям, а також Valve, яка підтримує росіян. Відомий аналітик пообіцяв днями зробити свій аналог Пікему для збору грошей на ЗСУ, та запустити новий важливий збір.

В жодному разі НЕ КУПЛЯЙТЕ ЦЕ! 

Гроші з продажу цих предметів ідуть російським гравцям, командам та клубам, що платять зарплатню росіянам. А ще ваші гроші йдуть у Valve. Компанії, яка продовжує вести бізнес у країні-терористі. Навіть розвиває його)))

Хочете підтримати Наві? Долучіться до якоїсь з їхніх благодійних програм, купіть їхній мерч тощо.

Хочете собі якийсь стікер, сувенірний кейс, чи ще якийсь дроп з цих капсул? Купіть на якомусь ринку повз Стімом, щоб не платити комісію Гейбу.

Хочете пограти в Пікем? Почекайте десь до четверга, ми активно працюємо над тим, щоб запустити аналог Пікему, яким зберемо гроші на ЗСУ.

Завтра чи післязавтра анонсую важливий збір, ваші гривні там будуть дуже необхідні.

СКИНЬ ЦЕЙ ПОСТ ВСІМ ДРУЗЯМ, які грають в CS:GO!

Олександр Петрик є одних з основних волонтерів кіберспорту. В останній лотереї для збору ЗСУ Петрик зібрав 350 000 гривень. 

Читайте також: Співробітник ESIC детально розповів про схеми заробітку на підставних матчах в кіберспорті

Материалы по теме

Дивіться другий влог Кацапського Інферно з BLAST Premier Fall Final 2022

Олександр Петрик та Діана Федченко опублікували другий влог з Бласту в Копенгагені. У відео глядачі зможуть поринути не тільки у неповторну атмосферу на стадіоні Royal Arena, а і побувати в данському парку атракціонів.

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

Репортери Кацапського Інферно зробили перший в історії кіберспорту українськомовний влог з великої кіберспортивної події

Олександр Петрик та Діана Федченко зробили перший в історії кіберспорту цілком українськомовний репортаж з великої міжнародної кіберспортивної події. Репортери Кацапського Інферно відвідали BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.