Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український кіберспортсмен Олександр s1mple Костилєв провів стрім з російським репером Моргенштерном. Це стало черговип проявом толерування дружби з росіянинами з боку зірки CS:GO.

Нагадаємо, що з моменту широкомасштабного вторгнення Росії в Україну Сімпл вже встиг відмітитися кількома сумнівними діями, які викликали багато запитань в українських уболівальників.

Так найсильніший кіберспортсмен світу подарував свою медаль MVP російському реперу Кізару, зіграв шоу-матч з російськими стрімерами та блогерами, вчинив скандал з проукраїнськими коментаторами студії Maincast та WePlay та жалівся, що більше не може грати в одній команді з росіянином Бумичем, дружина якого викладала фото з російськими танками.

Також в інтерв’ю порталу HLTV.org гравець називав війну в Україні обставинами у світі.

В останній час в інтернеті почалася компанія по відбілюванню кіберспортсмена, так відомий тревел-блогер Антон Птушкін включив Олександра Костилєва до списку провідних українських волонтерів, що викликало обурення у суспільстві. 

Материалы по теме

s1mple пожалівся на погані умови проживання і непрофесіоналізм ESL

s1mple пожалівся на умови проживання на ESL Pro League 16 і звинуватив організацію у відсутності професійності. Гравець опублікував фото з пліснявою у номері готелю і написав, що окрім плісняви в номері ще й мурахи.

NAVI розмістили звернення Зеленського на своїй сторінці у VK. Її забанили наказом прокуратури РФ

Natus Vincere розмістили на своїй сторінці у VK звернення Президента України Володимира Зеленського до росіян, а також номери, за якими окупанти можуть подзвонити і здатися в полон. Через чотири години після розміщення звернення сторінку NAVI було заблоковано згідно з постановою прокуратури Російської Федерації.

Найбільші команди з VALORANT, які Riot Games залишила за бортом франшизної ліги

Вчора Riot Games оголосила 30 команд- партнерів, які з 2023 року будуть брати участь у професійних франшизних лігах VCT, навколо який буде будуватися основний кіберспорт у VALORANT.

Стали відомі групи турніру останнього шансу, через який команди можуть потрапити на The International 11

Став відомим склад груп турніру останнього шансу на The International 11.  12 команд з усього світу будуть претендувати на 2 запрошення в основну стадію турніру. Команди було поділено на дві групи по 6 колективів.