Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Михайло Olsior Звєрєв поділився статистикою ком’юніті-касту з кваліфікацій на The International 11, який він робив у себе вдома. До імпровізованої студії на дивані завітало чимало гостей, більшість з яких складали таланти студії Maincast.

Не дивлячись на те, що трансляція явно порушувала цьогорічні правила ком’юніті-кастів, її не було забанено. Судячи з усього власники прав на українськомовну трансляцію студія WePlay не зважилися подати страйк на трансляцію, де активно збирали донати на підтримку України.

В результаті українськомовний ком’юніті-каст Олсіора тривав 121 годину. В середньому його дивилося 1802 людини, загалом трансляцію побачило 623 948 глядачів, які згенерували понад 13 мільйонів хвилин перегляду.

За час трансляції Олсіору і друзям вдалося зібрати 720 000 гривень для допомоги Збройним Силам України.

Читайте також про повні результати відбіркових на The International 11. 

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.