Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Оновився рейтинг найкращих команд світу від порталу HLTV.org. Через те, що рейтинг оновлюється щотижня, часто складно помітити рух команд, тому ми публікуємо зміну рейтингу за місяць відносно початку серпня.

FaZe знову вийшли на перше місце через те не зігравши останнім часом жодної карти. Вони випередили NAVI через те, що останні дуже погано зіграли в груповій стадії ESL Pro League. 

Liquid, змінивши гравця, піднялися на 10 сходинок вверх і займають найвище місце за останні два роки. 

Російська команда Cloud9 вперше за довгий час випала з десятки найкращих, втративши за місяць вісім позицій. Після перемоги на IEM Dallas команда провалила всі свої турніри. 

Vitality продовжили сходження вгору після підписання зірки spinx, проте ще кращих результатів досягли OG, які підписали Degster і піднялися на вісім сходинок протягом місяця, повернувшись в десятку найкращих. 

Латиноамериканська команда paiN останнім часом виграє все, що тільки можливо і піднялася на найвищу сходинку у своїй історії, обігравши всі команди місцевої сцени.

Легендарні fnatic злетіли вгору, підбираючись до місць, яких гіден цей тег. Спочатку команда, яка давно перебуває в занепаді, впевнено пройшла відкриті кваліфікації на мейджор, тепер же вони впевнено вийшли з групи на EPL.  За місяць фнатіки злетіли на 15 позицій. 

ENCE навпаки втратили 12 позицій через продаж spinx. Ще нещодавно команда була на четвертому місці у світовому рейтингу, а зараз займає лише 16-ту позицію. 

 

Українські команди також дещо змінили позиції

B8 — 54 місце
EC Kyiv — 57 місце
NAVI Junior — 127 місце
Montecarlo — 203 місце

Читайте також цікаві статі про історію CS:GO.

Материалы по теме

Оновився світовий рейтинг з CS:GO. Outsiders вперше стали найкращою командою планети

Після завершення Мейджору оновився світовий рейтинг HLTV. Результати найбільшого турніру другого півріччя 2022 року аж ніяк не відповідали тому, що ми могли спостерігати у списку найкращих команд світу.

Vitality очолили світовий рейтинг з CS:GO. NAVI втратили кілька позицій

Оновився світовий рейтинг HLTV і цього разу на нас чекали кардинальні та неочікувані зміни. Передумовою для них був останній сезон EPL та відбіркові турніри RMR.

Оновився рейтинг HLTV. Vitality увірвалися в трійку лідерів

Після завершення ESL Pro League 16 оновився рейтинг HLTV і Vitality одразу злетіли в топ таблиці.

Оновився рейтинг HLTV і FaZe Clan стали просто недосяжними

Оновився світовий рейтинг CS:GO. FaZe Clan не тільки зберегли перше місце, а й відірвалися від NAVI на цілих 215 очок. Проте між NAVI та Liquid, які займають третє місце, прірва ще більша — 347 очок.