Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Outsiders мали б бути забаненими в кіберспорті, проте через толерування росіян багатьма українцями та українськими організаціями ми маємо те, що маємо.

Російська організація, пов’язана з олігархами та керівництвом РФ хай і в нейтральних футболках та під чужою назвою, але виграє IEM Rio Major. 

Ця перемога була надзвичайно легкою, а інколи здавалося, що Herioc взагалі немає на карті. Outsiders же навпаки грали у своєму обережному темпі не ризикуючи навіть тоді, коли залишалися 4 в 1 на екораунді і це принесло плоди. 

За перемогу тріумфатори Ріо отримали величезний кубок та 500 000 доларів США.

Статистика матчу

Склад команд

MVP турніру

MVP турніру цілком заслужено став Jame.

  

Вся інформація про турнір є у нашому репортажі.

Материалы по теме

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Російський телеканал Росія 24 сфабрикував фейкове відео та використав перемогу Outsiders для пропаганди ненависті до українців

Російське ТБ використало перемогу Outsiders на IEM Rio Major для чергової пропаганди та нагнітання ненависті росіян до Українців.

V1lat злив відсоток, який клуб Outsiders забирає собі від стікерів у CS:GO

Віталій V1lat Волочай у власному телеграмі натякнув на те, що знає, який відсоток від стікерів гравці Outsiders віддадуть клубу.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.