Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися останні матчі стадії претендентів IEM Rio Major і вже можна підбити підсумки і подивитися, що на нас чекає у стадії легенд.

Отож сьогодні у п’ятому колі за три останні слоти в легенди змагалося шість команд зі статистикою 2-2 і от як все скінчилося.

Vitality def OG

Як ми й передбачали матч між цими командами виявився дуже цікавим і сповненим інтриги, бо ж тільки уявіть, що було б якби OG дотисли на першій! Ті програні додаткові коштували OG виходу у легенди, бо на своєму піку вони довели, що не гірше Vitality. 

Чи то на вирішальну карту в OG не вистачило сил, чи то Vitality так вміють збиратися, але обійшлося без сенсацій і Дюпрі буде першим, хто не тільки грав на всіх мажорах, а і завжди виходив в легенди з часів, коли ввели таку систему. 

Cloud9 def Gamer Legion

Хто дійсно був гідним потрапити у легенди так це Gamer Legion, проте не сталося. Трохи невезіння, трохи мало досвіду і команда, яка розпочала турнір з рахунку 2-0 вилітає з рахунком 2-3. 

Насправді Клауда не заслужили цієї перемоги, але їх витягла нереальна гра Широ, який показує найкращий перфоменс на турнірі. 

У будь-якому разі GL дуже гучно заявили про себе і буде дуже цікаво спостерігати за цією командою у майбутньому. 

Fnatic def 9z

Як ми й передбачали вчора, фнатіки занадто сильна команда, щоб не пройти у легенди, особливо у матчі проти 9z. Європейська команда показала потужну надійну гру і легко виграла останню путівку у легенди. А от 9z вилітають з неприємним рахунком 2-3 і на Мейджорі поменшало ще на одну команду з Південної Америки. 

Загалом після п’яти раундів швейцарки склалася така ситуація

Вже відомі пари на перший тур групової стадії легенд, яка розпочнеться у суботу 

Більше інформації про IEM Rio Major ви знайдете в нашому репортажі. 

Материалы по теме

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.

Капітани фіналістів Мейджора з CS:GO стали найкращими клатчерами турніру в Ріо

0

Капітани команд-фіналісток IEM Rio Major встановили своєрідний рекорд, вигравши найбільше клатчів на стадіях легенд та чемпіонів серед усіх учасників.

Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці підбиває підсумки IEM Rio Major, що вчора завершився у бразильському Ріо. Цей Мейджор можна називати гарним чи поганим, але на сто відсотків він нікого не залишив байдужим. Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з