Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На американському RMR, який почався пізніше, матчі проходять інтенсивніше. В результаті всі команди вже зіграли по два матчі і почалося третє коло.

З цікавого можна відмітити перемогу Liquid над MIBR на додаткових раундах. Також на додаткових 9z перемогли Imperial і 00NATION! Зовсім молода солянка з Південної Америки як би сказала: «старим тут не місце». В результаті 9z в кроці від омріяної мети потрапити на мейджор, а от старці з колишніх легендарних SK мають всі шанси відвідати домашній мейджор лише у якості глядачів. 

Також дивують EG, вони стабільно виграють, причому одну з перемог здобули над FURIA. 

Після першого дня, коли було зіграно два тури, претендентів на єдиний для Америк статус легенди залишилося лише четверо — це 9z, Complexity, Evil Geniuses та Liquid. Буде цікаво, хто ж з них виборе цей статус. Боротися за нього будуть дві команди зі статистикою 3-0.

Результати матчів першого ігрового дня американського RMR

Більше інформації про RMR шукайте в нашому репортажі.

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.