Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games усунула тренера жіночої команди Shopify Rebellion GC Роба robwiz Кеннеді від участі у гранд-фіналі VCT 2022: Game Changers Championship з Valorant куди пройшла його команда, перемігши у фіналі нижньої сітки команду Team Liquid.

Тренера відсторонили через те, що після перемоги над Cloud9 він не стримав емоцій та показав у сторону суперників середній палець. 

В Riot Games повідомили, що тренер порушив один з пунктів правил Riot, які закликають дотримуватися «найвищих особистих стандартів та спортивної поведінки«.

Нагадаємо, що зовсім недавно на Мейджорі з CS:GO в Ріо гравець команди NAVI також показав середній палець трибунам, правда після поразки від місцевої команди FURIA. Valve жодним чином не відреагували на поведінку гравця.

Жіноча команда Shopify Rebellion GC вийшла у фінал найбільшого в історії Valorant жіночого турніру VCT 2022: Game Changers Championship, де зіграє з G2 за левову частку від рекордного призового фонду у 500 000 доларів США. 

Турнір проходить у Берліні, а фінал розпочнеться сьогодні о 18.00 за Києвом. Переможець турніру отримає кубок та 180 000 доларів США. 

Читайте також: Valorant Game Changers відмітився масою сексистських та трансофобських коментарів в чаті трансляції

Материалы по теме

Всупереч чуткам ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок продовжив контракт з клубом T1 ще на три роки

Після тижнів спекуляцій щодо його майбутнього головна ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок підписав контракт з клубом T1 — організацією, в якій він провів всю свою кар’єру на три наступні роки. Таким чином зірковий кореєць залишиться в корейській організації до кінця 2025 року.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.