Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кілька джерел повідомляють, що Riot Games висунули умови до клубів, які планують бути партнерами франшизних міжнародних ліг з VALORANT надати списки своїх складів вже у жовтні цього року.

Зараз триває Чемпіонат Світу з VALORANT і всі топові команди та гравці зосереджені на ньому, проте він закінчиться 18 вересня, а 26 вересня очікується, що Riot назвуть клуби, які стануть їх партнерами, серед них з великою ймовірністю може бути і український клуб Natus Vincere.

У обраних клубів буде менш як місяць на те, щоб надіслати розробнику гри списки гравців, з якими вони планують увійти у наступний змагальний рік. Проте повідомляється, що до 1 лютого клуби все ж зможуть вносити корективи, а наступне трансферне вікно з’явиться аж у березні. 

В перший рік франшизної системи VALORANT у лігах будуть брати участь 30 команд, по 10 в регіонах Америки, Європи та Азії. 

Також стало відомо, що команди не зможуть мати академічні склади через конфлікт інтересів, бо Riot впроваджує систему змагань для претендентів, через яку будь-яка команда зможе пробитися до топових ліг. У випадку створення академічних команд клубами-партнерами їм буде заборонено брати участь у цих турнірах, що фактично виключає їх участь у абсолютній більшості професійних турнірів на змагальній сцені VALORANT. 

Коротше кажучи, якщо NAVI стануть клубом-партнером їм заборонять робити академічний склад, або ж цей склад не зможе змагатися на 99% турнірів.

Якщо ж NAVI не отримають партнерства від Riot, то вони не отримають фінансування команди й створення двох збиткових складів, які не беруть участь у топових турнірах виглядає зовсім фантастичною ідеєю. 

Читайте також про нову систему змагань з VALORANT, яку буде впроваджено у 2023 році. 

Материалы по теме

Riot Games опублікували список вправ для геймерів, які допоможуть розім’яти пальці та навіть уникнути тунельного синдрому

Riot Games поділилися кількома простими вправами для геймерів, які допоможуть розім’яти пальці, руки та зап’ястки. 

У VALORANT зміниться список офіційних турнірних карт

0

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Dust II вважається найбільш класичною картою у Counter-Strike. В той час як Valve нещодавно прибрала її з основного маппулу, фанат портував карту у гру-конкурента CS:GO — тактичний шутер VALORANT.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.