Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Мирною угодою завершилося протистояння Riot і професійних гравців LCS. Обидві сторони пішли на зустріч по ряду питань, заради того, щоб зміг стартувати літній спліт і команди змогли через нього потрапити на Чемпіонат світу.

Протистояння гравців і Riot затримало старт турніру на два тижні. Тепер він почнеться 14 червня і триватиме шість тижнів. 

В офіційному повідомленні Riot йдеться про те, що перемовини між LCS, LCSPA та представником, обраним 10 командами йшли весь цей час і були плідними. 

Схоже, що профспілці LCSPA не вдалося досягти поставлених в ультиматумі цілей, проте і Riot пішли на деяки поступки. В результаті перемовин були досягнуті такі домовленості. 

  • Буде створено нову бізнес-модель NACL на додаток до раніше виділених 300 000 доларів США, яка буде розподіляти дохід між оператором турніру та командами-учасниками для досягнення довгострокової стабільності.
  • Буде удосконалено моделі управління NACL, включаючи угоду про участь команди (TPA) і процес перевірки організацій, які грають в лізі.
  • Гравців мають повідомляти мінімум за 30 днів, якщо вони заробляють до 1,5 мінімальної зарплати в лізі, і мінімум за два тижні якщо мова йде про гравців-нерезидентів LCS (гравці та команди можуть домовитися про умови, що краще за ці умови).
  • Створять робочу групу між командами та LCSPA для кращої оптимізації розкладу ігор.
  • Посилять вимоги до медичного страхування для іноземних гравців LCS, коли вони переїзджають до США.
  • Удосконалять робочі процедури між LCS, LCSPA та командами для продовження переговорів щодо покращення конкурентного середовища в Північній Америці.

Нагадаємо, що раніше профспілка гравців LCSPA висунула до Riot безпрецедентні для кіберспорту умови, погрожуючи зривом літнього сезону LCS. 

Материалы по теме

Анонс турніру Road to Glory з League of Legends з призовим фондом в 30000 грн

0

В Україні відбудеться досить помітний турнір з дисципліни League of Legends під назвою “Road to Glory“! На рідкісному для цієї дисципліни турнірі розіграють аж 30000 грн!

П’ять команд хотіли вийти з американської ліги з League of Legends. Двом, що вийшли, заплатили мільйонні компенсації

Річард Льюїс повідомив, що за його інформацією на спеціальних зборах команд американської ліги LCS з Ліги Легенд Riot були шоковані настроями команд-учасниць.

Riot представили ролик з суттєвими оновленнями League of Legends до сезону 2024

0

У 2024 році кіберспортивну League of Legends чекає багато змін, які торкнуться предметів, монстрів і навіть карти. Riot Games випустили ролик, в якому показують основні зміни, які гра зазнає найближчим часом і ці зміни дійсно суттєві.

Американська ліга з LoL скорочується до 8 команд через вихід EG та GG. Ходять чутки, що Evil Geniuses взагалі залишать кіберспорт

0

Навіть у фантастично популярній Лізі Легенд не все так гладко. Одразу дві команди вирішили залишити американську лігу LCS, причому вони не продають свої слоти чи передають комусь іншому, вони залишають лігу, причому так несподівано, що Riot змушені скоротити кількість команд з 10 до 8.