Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Джерела, близькі до Weplay повідомляють, що росіяни намагаються викупити права на українськомовні трансляції BLAST, також ходять чутки, що така сама ситуація спостерігається і навколо турнірів, що проводить ESL.

Так стало відомо, що в тендері за права на українськомовну трансляцію бере участь одразу дев’ять компаній, в той час, як українських компаній, які можуть претендувати на права, може бути максимум три (Weplay, Maincast та Starladder). 

Судячи з усього в Росії хочуть або зовсім позбавити українців трансляцій рідною мовою, або ж робити проросійські українськомовні трансляції, щоб на них вкотре пропагувати ідею братніх народів.

Після початку повномасштабної війни в Росії як ніколи багато уваги приділяють розвитку кіберспорту. Створюються програми з викладання кіберспорту у вишах, уряд країни планує інвестувати 50 мільярдів доларів у створення російських ігор, на головному телеканалі країни планують створити передачу про кіберспорт, також урядом фінансується великий проект «Ігри майбутнього» — чемпіонат з 16 дисциплін, на який у 2023 році обіцяють привести 2000 учасників з багатьох країн світу. 

Треба констатувати, що кіберспорт в Росії став важливим елементом пропаганди та інформаційної війни.

Читайте також: Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Материалы по теме

ESL оголосили склад учасників Dreamleague S19, де розиграють 1 мільйон доларів США

0

ESL анонсували склад учасників першого сезону Dreamleague з Dota2. Нагадаємо, що цей відроджений турнір стане частиною системи турнірів альтернативних турнірам від VALVE.

Weplay відзвітували, чим живе та займається студія під час війни в Україні

Weplay відзвітував про те, чим і як живе студія під час війни, про основні напрямки роботи і про майбутні турніри. У повідомленні нажаль не згадувався головний проект студії за останній рік, а саме WePlay Academy League.

ESL відроджує Dota 2, анонсувавши потужну серію турнірів з феноменальним призовим фондом

ESL анонсували грандіозну серію турнірів з Dota 2, яка виглядає навіть потужніше, ніж офіційні турніри від VALVE. Серія міститиме два сезони відновленої Dreamhack DreamLeague, перший сезон якої відбудеться з 9 по 23 квітня, а другий проходитиме з 11 по 25 червня. Завершиться серія грандіозним турніром Riyadh Masters в Саудівській Аравії в липні.

«Вибач, перемога Росії неминуча. Я не хочу допомагати Україні жодним чином в цій безглуздій війні», — Hooxi відповів на запрошення взяти участь у благодійному турнірі

Капітан команди G2 Расмус Hooxi Паллісгаард Нільсен захотів $500 за участь в благодійному турнірі для допомоги Україні, а після того, як один з організаторів пояснив, що турнір благодійний і спрямований на те, щоб зупинити російську агресію, капітан найкращої команди світу сказав, що не хоче допомагати Україні у цій війні, бо перемога Росії неминуча.