Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв в останні дні створює багато інфоприводів, про які ми не писали, бо всі вони виглядають, м’яко кажучи, не гідними найкращого гравця світу. Проте є відчуття, що саме зараз в української зірки відбувається якесь переосмислення цінностей у правильному напрямку.

Вночі він жорстко пройшовся по найбільшому російськомовному кіберспортивному ресурсу, який належить підсанкційному холдингу ESForce, до якого входить також студія RuHUB, турнірний оператор EEE, клуб Virtus.PRO та ряд інших підрозділів.  

До речі, хотів сказати, є один сайт cybersport.сру, вже з року 2016 не лише редактори, а й мешканці цього сайту – гнилі шматки лайна, головне стільки нациків та у..ків там сидить, які як і їхній уряд підтримують війну і пи…ть/брешуть про що тільки можуть, дивані у..ки скочуються до всього аморального, що існує в цьому Світі.
Ну нічого, тому ці безпорадні створення нічого і не домоглися у своєму житті, думаю вони навіть і не намагалися, смітник, побільше хейту додайте, а то постійно з посмішкою читаю ваші коментарі, мені подобається як ваші е……ки палають від того, що не важливо яке моє життя, воно в кінцевому підсумку буде більш гідним, результативним, цікавим, різноманітним і найголовніше щасливіше ніж ваше) не здивуюся якщо і творці цього сайту такі ж е…ни, адже ВОНО не вміє вживати якихось заходів для адекватного ком’юніті, в іншому я не здивований, зло має бути присутнім у цьому світі, а інакше кому як не мені його роз……ти. 

Уявіть, з якими об……ми обличчами цей сайт передає інформацію один одному і запитує, а що робити? – ми ж не можемо запостити його слова, це вплине на нашу репутацію.
Звичайно ж ви не можете, раби. Ви ж – дволикі, пишите тільки заради себе, а не людей, ну в принципі нічого дивного. Для кого навіть честь дрібниця, для того і все інше мізерно, насолоджуйтесь цим. 

Портал, про який веде мову Сімпл, відомий тим, що пише тільки нейтральні чи проросійські новини, а в коментарях відразу банять за проукраїнську позицію, проте залишають будь-які коментарі, які звеличують війну Росії проти України, які закликають знищувати українців чи принижують українців будь-яким чином. 

Останній час більшість українських провайдерів обмежили доступ до цього порталу з території України, але на нього можна зайти використовуючи VPN. 

Материалы по теме

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.

Valve опублікували правила, за якими розвиватиметься кіберспорт в CS2. Детально розбираємося в змінах і робимо висновки

Valve опублікували план і правила, за якими, починаючи з 2025 року, вони беруть під повний контроль весь кіберспорт в Coounter-Strike 2.  Нова система правил чітко розділить всі турніри на рейтингові і нерейтингові, тим самим сепарує важливі турніри від другорядних, а також побудує чіткий розклад найважливіших змагань, який буде відомим на два роки вперед.

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.