Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Арабський портал Arabhardware повідомив, що скандальний голова всесвітньої федерації кіберспорту IESF Влад Марінеску пішов у відставку і його місце посяде віцепрезидент принц Фейсал із Саудівської Аравії.

Минулого року Фейсал, який курує кіберспорт в Саудівський Аравії і стоїть за фестивалем Gamers8 та іншими гучними проектами у сфері кіберспорту, увійшов до правління IESF, що було розцінено експертами, як сигнал про те, що Саудити зацікавленні в розвитку IESF і напрямку змагань збірних.

 

Поки федерація IESF офіційно не підтвердила зміну керівництва. Якщо інформація Arabhardware підтвердиться, це буде фактично означати, що Влад Марінеску продав федерацію арабам, під кінець вбивши двох зайців – заробивши непогані гроші від саудитів і росіян, які за його допомогою змогли повернутися на змагання IESF. 

Материалы по теме

Федерація кіберспорту Росії протестує щодо рішення IESF. Каже, що залишиться вірною прапору Росії

Федерація кіберспорту Росії на своєму офіційному сайті виклала хронологію подій і висловила протест щодо рішення міжнародної федерації кіберспорту IESF допускати російських спортсменів до своїх змагань виключно в нейтральному статусі і під нейтральним прапором.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.

Monte виграли українскі відбіркові з Dota 2 від федерації UESF і гратимуть на європейських відбіркових за путівку на Чемпіонат Світу

0

Dota 2 склад українського клубу Monte став переможцем українських кваліфікацій від Федерації кіберспорту України на Чемпіонат світу національних збірних, який відбудеться в Саудівській Аравії.

Всесвітня федерація кіберспорту IESF оголосила рекордний призовий фонд свого Чемпіонату світу і його розподіл

Цього року всесвітня федерація кіберспорту IESF розіграє найбільший призовий фонд у своїй історії, провівши 16-й Чемпіонат світу серед збірних країн. Турнір відбудеться в Саудівській Аравії.