Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Євген Sh4dowehhh Алексєєв на своєму стрімі повідомив про те, скільки насправді коштували права на російськомовну трансляцію PGL Arlington Major.

За словами відомого тренера та аналітика, студія Fissure, яка є казахстанською прокладкою російської студії UCC, заплатила за права 700 тисяч доларів. 

Якщо інформація є вірною, то це дійсно феноменальна цифра, яка не може бути обгрунтована фінансово. Не дивлячись на те, що офіційно молоду студію Fissure фінансує російський букмекер BetBoom, 700 тисяч доларів просто неможливо окупити російськомовною трансляцією, особливо при  наявності лише одного партнера.

За нашою інформацією, зазвичай ціни на цілий російськомовний регіон знаходилися в межах 100-200 тисяч доларів, та навіть такі суми вкладень студіям було дуже складно окупити. 

В нинішній ситуації Fissure не тільки купила права не за ринковою ціною, а ще й поділилася ними з проросійськими ком’юніті кастерами. 

Якщо йти методом виключень, то залишається єдиний логічний варіант, як Fissure змогла купити ці права – російські олігархи знову залили гроші для того, щоб впливати на молодь, яка слідкує за кіберспортом. Переплатили лише тому, що прагнули не допустити ситуації, коли коментувати турніри буде проукраїнський Maincast. 

Слідкуйте за репортажем з PGL Arlington Major та дивіться українськомовні трансляції, які проводить Maincast.

Материалы по теме

Лебіга і Андрій Шевченко зберуть футбольну команду для участі у Kings World Cup

Популярний стрімер Михайло Лебіга та легендарний футболіст Андрій Шевченко зберуть українську команду для участі у медіафутбольному чемпіонаті світу Kings World Cup. Вони стануть амбасадором та президентом складу, який уже отримав назву UA Steel.

Cloud9 розвалюються на очах. Виставили на трансфер Perfecto⁠ і HObbit⁠

Cloud9 відправили на лаву запасних Іллю ⁠Perfecto⁠ Залуцького та Абая HObbit⁠ Хасенова, вже зараз цей дует доступний для трансферу в інші клуби. Організація також оголосила, що розлучилася зі своїм помічником тренера Іваном ⁠F_1N⁠ Кочуговим.

Саудивська Аравія припиняє великі інвестиції в кіберспорт і зосередиться на мобільних іграх

В авторитетному виданні Blomberg вийшла стаття про те, що Savvy, що повністю належить Фонду державних інвестицій Саудівської Аравії, припиняє подальші великі інвестиції в кіберспорт і зосередиться на інвестиціях в мобільні ігри. 

s1mple показав, як він знімав свій навчальний курс з Counter-Strike

0

Вийшов другий влог навчального проекту Олександра s1mple Костилєва, в якому можна побачити, як проходили зйомки навчальних відео, як виглядала студія і що відбувалося за кадром.