Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На російському помийному турнірі D2CL, який проводить олігархічний холдинг ESForce, що належить путінському олігарху Усманову, черговий кіберспортсмен відмітився Z-свастикою. Цікаво, що гравець з ніком Kataomi грає в тій самій команді, що славнозвісний Pure, якого звільнили за свастику з Virtus.pro.

Гравець намалював Z ще до початку трансляції, але користувачі помітили це при перегляді матчу через ДотаTV.

Kataomi як і Pure також є росіянином, обидва вони грають за індійську команду Entity Gaming і вже майже оформили путівки на найближчий мейджор в США. Буде цікаво спостерігати, чи вдасться цим молодим неофашистам оформити собі візи. 

Чергова “Z” на мінікарті перед початком гри. 

Читайте також про те, як білоруський кіберспортсмен підтримав Україну на Чемпіонаті Світу

Материалы по теме

Російський кіберспортивний спрут розкинув щупальця в Європі, а Україна не може нічого вдіяти

Росіяни продовжують експансію в Європу, намагаючись залишитися у світовому кіберспорті попри війну в Україні. Схоже, одіозний холдинг ESForce і російські олігархи, які за ним стоять, стали розумнішими і тепер не кладуть всі яйця в одну корзину.

Помер Антон Sneg1 Черепенніков. Розповідаємо історію життя справжнього хрещеного батька так званого СНД-кіберспорту

Помер Антон Sneg1 Черепенніков – хрещений батько російського кіберспорту, який зміг зв’язати швидко зростаючий ринок геймінгу з грошима путінських олігархів і фактично вибудував так званий СНД-кіберспорт, основною метою якого було формування єдиного російськомовного простору та насадження наративів про “єдиний народ” і про “кіберспорт поза політикою”.

Скандального росіянина Pure можуть дискваліфікувати на п’ять років

Скандальний росіянин Pure, який зараз грає за BetBoom, попав у чергову халепу. Любитель малювати літеру “Z” попався на тому, що граючи проти Tundra на BALI Major 2023, паралельно дивився трансляцію власної гри.

Прихований колаборант. Українець Роман Resolut1on Фомінок зіграє на Мейджорі замість Pure за російську команду BetBoom

Коли російська команда BetBoom зрозуміла, що їх гравець Pure не зможе отримати візу і потрапити на Мейджор в Берліні, на допомогу несподівано прийшов українець.