Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Starladder повідомив про зміну формату ліги PCS 7 — турніру з PUBG: BATTLEGROUNDS. Східну та Західну Європи буде обїєднано у одну європейську лігу.

Незабаром розпочнеться 7-ма континентальна серія ігор PUBG: BATTLEGROUNDS (PCS) у Європі, і на гравців та уболівальників чекають важливі зміни. Головна — це те, що країни східної та західної Європи об’єднаються в одну лігу.  Окрім цього всі команди мають грати хоча б в одному відбірному раунді, щоб отримати місце в суперфіналі. Подробиці ви дізнаєтеся нижче, а також у відео про перебіг турніру!

 

Що зміниться?

Почнемо з того, що тепер з’єдналися підрегіони Західна Європа та Східна Європа в один під назвою Європа. Підрегіон «Близький Схід та Африка» залишився без змін.

Щодо учасників, аматорські та професійні команди можуть зареєструватися на відбіркові ігри, які відбудуться в наступні дати:

• Близький Схід та Африка: 15-16 серпня, 22-23 серпня – ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
• Європа: 18-23 серпня – ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Усі 19 команд будуть відібрані для участі у абсолютно нових матчах плей-офф PCS7, які складатимуться з 3 етапів: групового, на вибування та етапу останнього шансу. Там до них приєднаються переможці PCS6 Entropiq, 4 команди, що отримали путівки на PCS7 через сторонні події, та 8 запрошених команд з Європи: BBL Esports, ENCE, FaZe Clan, FUT Esports, HEROIC, NAVI, Northern Lights та Team Liquid.

У рамках групового етапу 32 команди будуть розподілені у два окремих лобі на 16 команд. У кожному лобі буде зіграно 12 матчів, за підсумками яких чотири найкращі команди пройдуть у суперфінал PCS7: Європа.

24 команди, що залишилися, вирушать на етап вибування, де учасники, попередньо поділені на 3 групи, будуть битися один з одним за очки в загальній рейтинговій таблиці. 6 найкращих команд пройдуть у суперфінал, а 2 найгірші покинуть турнір.

Потім 16 команд, що залишилися, візьмуть участь в етапі «Останній шанс», що складається з 6 матчів, зіграних в один день. 2 найкращі команди забезпечать собі останні путівки до суперфіналу PCS7: Європа, а решта завершить змагання.

Слідкуйте за англомовними прямими трансляціями матчів групового етапу, етапу вибування та етапу останнього шансу на Twitch та YouTube, починаючи з вересня:

• Груповий етап: 1-4 вересня.
• Етап вибуття: 8-10 вересня.
• Останній шанс: 11 вересня.

Головна подія

Через кілька тижнів після завершення відбіркових ігор 16 команд повернуться на суперфінал PCS7: Європа, щоб воювати за призовий фонд турніру та цінні очки міжнародного чемпіонату PUBG (PGC). Переможці цього змагання також автоматично проходять на PGC 2022, тому ставки будуть ще вищими! Усі матчі будуть зіграні за системою S.U.P.E.R. Європейські матчі відбудуться у наступні дати:

• Тиждень 1: 30 вересня — 2 жовтня.
• Тиждень 2: 7-9 жовтня.

Материалы по теме

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

Данило Zeus Тесленко планує відродити тег pro100 і шукає кандидатів на посаду CEO клубу

0

Легендарний капітан NAVI Данило Zeus Тесленко повідомив, що збирається відродити свою команду pro100 і шукає для неї CEO. В планах Зевса створити не тільки склад з CS:GO, а і склади з інших перспективних дисциплін.

Вийшла стаття про легенду української ігрової журналістики Алекса Птицю

0

В українському виданні Межа Медіа з’явилася чудова стаття про справжню легенду української журналістики Алекса Птицю. Ця була неймовірна людина, яку знали всі в ігровій тусовці України, а хто не був знайомий вживу, той все одно обов’язково десь бачив цього сивого бородатого експресивного журналіста у незмінній жилетці з неймовірною кількістю карманів.

Алішер Усманов «продав» компанії EPICENTR та ESFORCE AGENCY за ціною люксової автівки

Звіт російської групи компаній VK повідомляє, що холдинг путінського олігарха Алішера Усманова продав не тільки клуб Virtus.pro, а інші компанії, які ще нещодавно входили до його складу.