Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Джерела повідомляють, що T1 продасть свій слот у Dota Pro Circuit 2023 року. Після невдачі на The International 11, команда вже робила заяви про звільнення ряду гравців, а тепер стало відомо, що вона, начебто, продає свій слот у DPC сингапурському клубу Bleed eSports.

Це може свідчити лише про одне — вихід клубу з дисципліни Dota 2, що цілком логічно після неоднозначних виступів у 2022 році та проваленого турніру Last Chance. Технічно зараз у складі T1 залишаються тільки Ana та Topson — дворазові чемпіони TI. Інші гравці п’ятірки вже офіційно покинули команду.

T1 прийшой у Dota 2 у 2019 році, проте так і не досяг у дисципліні помітних успіхів. На відміну від Доти у LoL клуб є найбільш легендарним. Він має безліч титулів та тричі ставав Чемпіоном Світу. 

Клуб з Сингапуру Bleed Esports, якому за чутками мають продати слот у DPC, є абсолютним новачком у кіберспорті, бо наразі має лише склад з VALOTANT.

На цей час закриття T1 є лише чутками та офіційно не підтверджено самим клубом. 

Читайте текож: Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Материалы по теме

T1 офіційно попрощався зі своїм складом з Dota 2, пославшись на фінансові причини

Клуб T1 повідомив про розпуск свого складу з Dota 2. Усі гравці, включаючи Анатана ana Фама та Топіаса Topson Таавітсайнена, стали вільними агентами. Де вони продовжать кар’єру, наразі невідомо.

Визначилися фіналісти Чемпіонату Світу з League of Legends — WORLDS 2022

Визначилися фіналісти Чемпіонату Світу з League of Legends і вже 5 листопада дві команди зіграють суперфінал у форматі Best of 5, який визначить чемпіона WORLDS 2022.

У ТОР-4 Чемпіонату Світу з League of Legend — WORLDS 2022 вийшли три південнокорейські та одна китайська команда

Завершилися всі чвертьфінальні матчі Чемпіонату Світу з League of Legend — WORLDS 2022 і на турнірі залишилося лише чотири команди, які розіграють головну нагороду.