Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Наближається до розв’язки Мейджор з VALORANT під назвою VALORANT Masters Copenhagen. На турнірі залишилося лише чотири команди, за одну з яких грає наш земляк Кирило Ange1 Карасьов.

Його команда FPX сьогодні зіграє у півфіналі нижньої сітки проти Fnatic у матчі до двох перемог на трьох картах. Переможець вийде у фінал сітки лузерів і займе мінімум місце у трійці найсильніших.

Матч розпочнеться о 21.00 за Києвом. Йому передуватиме фінал верхньої сітки, де зіграють команди Optic Gaming та Paper Rex. 

Безумовними фаворитами матчу вважаються Fnatic. У останніх п’ятьох очних зустрічах європейська команда отримала чотири перемоги. Більше в них вірять і букмекери, які зробили коефіцієнти 1,55 до 2,35 на користь Fnatic.

Нагадаємо, що на турнірі розігрується призовий фонд у 650 тисяч доларів США. Переможець отримає 200 тисяч доларів.

Результати останніх зустрічей команд

Склад FPX

Склад Fnatic

На цей час Fnatic займають першу сходинку європейського рейтингу у той час, як FPX займають друге місце. Сьогоднішній матч буде принциповим, бо визначатиме не тільки хто пройде далі, а й хто найсильніший у Європі на цей час. 

Сітка турніру

Пряма трансляція

Читайте також інтерв’ю з Ange1 з турніру у Копенгагені.

Материалы по теме

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Fnatic виграли перший титул з 2019 року. Підсумки турніру Elisa Masters Espoo 2022

Fnatic вперше за довгий час вибороли перемогу в досить великому турнірі, де брали участь імениті команди світу. В останній раз команда вигравала титул в далекому 2019 році.

Outsiders стали першими півфіналістамі IEM Rio Major, легко обігравши fnatic

0

Команда Outsiders легко обіграла fnatic у першому чвертьфіналі IEM Rio Major. Для перемоги росіянам знадобилося лише дві карти.

fnatic разом з BMW вироблятимуть ідеальні мишки, зроблені під руку кожного з гравців

fnatic разом з BMW будуть виробляти кастомні професійні кіберспортивні миші, зроблені спеціально індивідуально під руку гравців. В першу чергу колаборація спрямована на забезпечення мишками власних гравців, проте це ще й цікавий варіант пропіарити технологічний автомобільний бренд, який не дуже вписується в кіберспорт.